zname-datum-vydani-nemilosrdneho-rpg-dark-souls-3
PCTuning Novinka

Známe datum vydání nemilosrdného RPG Dark Souls 3

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
6. 12. 2015 10:30 11 Sdílej:

Už jste dohráli Dark Souls 2 i všechna jeho DLC? A stýská se vám po umírání? Tak si vezměte kalendáře a do nich si (krví) zapište datum 12. dubna 2016. V ten den totiž vyjde Dark Souls 3 v Evropě (v Japonsku se dočkají už 24. března).

Reklama
Reklama

Vývojáři v poslední době často volí opožděné vydání hry pro počítače, aby tuto verzi stihli lépe vyladit. Dark Souls 3 se však od začátku věnuje všem verzím hry stejně, takže dojde k simultánnímu vydání pro všechny herní platformy.

U některých obchodníků si Dark Souls III můžete už nyní předobjednat a to hned v několika edicích. V nich najdete figurky, mapy, art booky a další zajímavosti, nad nimiž se zachvěje srdce každého oddaného fan boye.

Dark Souls III již ozkoušelo několik herních recenzentů a ti se hrou byli velmi spokojeni. Něco málo ze hry můžete vidět i vy – stačí se podívat na video níže.

Jak se na Dark Souls III těšíte?

Zdroj: PC Gamer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning