zpevak-a-producent-will-i-am-chysta-vydani-svych-vlastnich-chytrych-hodinek-nazvanych-puls
PCTuning Novinka

Zpěvák a producent Will.i.am chystá vydání svých vlastních chytrých hodinek nazvaných Puls

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
20. 10. 2014 09:15 6 Sdílej:

Fanoušci amerického zpěváka, rappera, producenta a příležitostného herce Will.i.am jistě zaznamenali, že se chystá vydat vlastní chytré hodinky.

Reklama
Reklama

Příchod hodinek, které byly pojmenovány Pulse, zpěvák avizoval již v dubnu. Původně měly světlo světa spatřit již v červenci, nicméně jejich vývoj se patrně neobešel bez probémů a tak doposud na trh nedorazily. Podle posledních informací týkajících se jejich specifikací lze usuzovat, že se jejich vydání již blíží. Hodinky by měly být vybaveny zahnutým displejem a slotem pro SIM kartu. Tudíž z nich bude možné volat a přijímat a posílat zprávy. Téměř plně by tak měly nahradit smartphone.  

 

Mozkem hodinek Pulse by se mělo stát SoC Snapdragon od Qualcomm, kterému bude sekundovat 1 GB operačních pamětí, což je u chytrých hodinek nadstandard. Podobně nadstandardní nabídnou hodinky také vnitřní úložiště, které se pochlubí kapacitou 16 GB. Chybět by neměla ani možnost připojení k internetu pomocí Wi-Fi a sítí 3G. 

 

Mimoto se můžeme těšit také na vestavěné reproduktory, krokoměr, akcelerometr a GPS modul. Aby se veškerá výbava vešla do drobného těla, měla by být baterie umístěna do náramku hodinek. Jako operační systém bude Pulse využívat OS Android s vlastní UI nadstavbou. Zajímavostí bude také příslušenství hodinek, které bude mít dosti netradičně formu oblečení. 

 

Zákazníci si budou moci přikoupit bundu, batoh, boty a také brýle. Například bunda by měla sloužit jako náhradní baterie, která bude schopna hodinky bezdrátově nabíjet. V batohu budou všity reproduktory a brýle budou sloužit k pořizování fotografií. Zmíněné boty by potom měly sloužit k měření metrik nositele, jako je počet ušlých kroků a váha. 

Kolik bude stát příslušenství a samotné hodinky zatím není známo, rozhodně však nepůjde o levnou záležitost. 

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning