profile-image

Vanhaler

0 bodů
Zbývá 100 bodů do dalšího levelu
0 100

Neevidujeme žádnou aktivitu.

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Vanhaler
Vanhaler
Level 1 Level 1
6. 11. 2014 02:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Davond tak toto tenký i je. sice je to lesklý, a ssd by sis musel namontovat sám. Ale to pentium v té jedenáctce je úspornější o polovinu než i3 - 4O1OU. Baterie vydrží cca 5-8 hodin při normální práci. Sám ho mám a každýmu kdo vybírá menší noťas na práci tak doporučuju tento.

Vanhaler
Vanhaler
Level 1 Level 1
6. 11. 2014 02:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No jako novinka mi to moc nepřipadá, mám ho dva měsíce a koupil jsem ho na alze. :D Btw. mám 11z a je moc krutej. I nějaký ty hry se dají hrát. :) BF3 nebo FEAR3 nevyjímaje. Lolko si taky smlsne, WoT a War thunder obstojně taky. Podrobnou recenzi, kterou jsem napsal dyžtak hledejte na Alza.cz
Je mi docela líto, že se v tomto článku třeba nepíše o výdrži baterie, nebo tak, což je podle mě, jedno z častých kritérií ohledně výběru notebooku.Dyžtakk výdrž cca 5 hodin na plnej jas a režim maximálního výkonu, 8-9 na ztlumenej jas, úspornej výkon + režim úspory baterie DELL. Hraní na baterii je cca 3 hodiny.

Reklama
Reklama