@hustakF
@Mastegl: Ano jde to odšroubovat. Žádné vrtáni. Jen to půjde hůř ven je tam málo místa a zasekává se to o tu odhlučňovací hmotu. 5min a je venku.
@hustakF
No nevím kde jsi to vzal ale já jsem už pár sestav s touto skříní skládal a nikdy nebyl problém s teplotou. V jedné sestavě jsem měl E5200 na něm PASIVNĚ Scythe ninja 2 (3,2 GHz) + GTX 260 referenční a s chlazením nebyl problém ba naopak byl jsem mile překvapen prouděním vzduchu. Ve předu Nanoxia na 900, vzadu zdroj Corsair a Nanoxia na 900 naprosto bez problémů. [url]http://nd03.jxs.cz/647/469/60e2916ff4_64243798_v2.jpg?1271876010[/url] :wink:
@alisan
Cituji: "Poprvé, když otevřete bočnici, se zhrozíte, což však po pár vteřinách vystřídá příjemný pocit uklizeného počítače.Přebývající kabely jsou uložené dně skříně a jsou pěkně svázány k sobě."
No nevím ale já si pod pojmem uklizeno představuji něco jiného než chuchvalec kabelu svázaný stahovacím páskem, nemluvě o ostatních kabelech. Kór když je bočnice "průhledná".
@Bezerker
Mám s touto skříní bohaté zkušenosti a myslím si že není co vytknout. Asi jen tu bezšroubkovou montáž která není zrovna dobře vyřešená. Jinak se jedná o kvalitní skříň a odhlučnění skutečně odhlučňuje. Velkým plusem je také cena, a to že nemá nikde perforaci. Mohu jen doporučit. :wink:
Nazdar. Ne že bych měl něco proti PCT ale poslední dobou mi připadne jako by to byl server který více taktuje a jezdí po soutěžích nežli dělá recenze pro obyčejné lidi (nepočítám recenze HI-Endu, které jsou pro nás obyčejné lidi naprosto zbytečné protože normální člověk si nekoupí základní desku za 7-10 tisíc, CPU za dalších 10 tisíc a o grafických kartách radši ani nemluvím). Některé recenze jsou opravdu na vysoké úrovni ale měli by jste více psát o mainstreamu a lowstreamu nežli o předražených a drahých věcech. Ale to je můj názor a myslím si že je to k zamyšlení. :evil:
já používám na mobil prohlížeč Skyfire který v sobě flash přehrávač má. Myslím že jde nainstalovat i na iProne ale nejsem si jistý. www.skyfire.com :wink:
Nemůžu si pomoci ale čekal jsem že zde budou i výsledky v pasivním režimu :( Ne každý potřebuje chladit přímotop, a výsledky v pasivním režimu by mě docela zajímaly.