profile-image

Papundeklpunk

16 472 bodů
Zbývá 528 bodů do dalšího levelu
16 000 17 000

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
23. 6. 2026 22:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@LV426 Nebreč. Dej si azbestové pilule na stařeckou žlučovitost a zapij to radioaktivní vodou Radithor.

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
22. 6. 2026 20:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@LV426 I ty mraky na obloze byly bělejší a slunko tolik nepálilo a ty krásné, vkusné a nápadité reklamy, jež vůbec nevyužívaly známé tváře, jako například ta s Jágrem na žvýkačky... Prostě dřív bylo líp! Je to jasné, nebo se tu mám i vykakat?!

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
21. 6. 2026 21:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

„...Lenovo u chystaného modelu Legion Go 2...“

Nevím jestli mi něco neuniká, ale handheld Legion Go 2 se prodává už od podzimu minulého roku...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
19. 6. 2026 21:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@iSheepTM Rozumíme si, že demografický pokles u rozvinutých zemí je celosvětový problém? Někdo musí za a) řešit že polovina obyvatel nemá přístup k základním potřebám; za b) že mu do poloviny století ubyde sto miliónů obyvatel; za c) nedostatek peněz v penzijních fondech řešit stále většími schodky v rozpočtu a doufat že systém nikdy nezkrachuje...

Pokud bych měl stanovit žebříček závažnosti, tak by byl v pořadí: a) c) b), přičemž ten poslední je problém s nímž se potýká Čína. Ergo když byla politika jednoho dítěte zrušena před deseti lety a dočasná disbalance ve prospěch mužské populace se tak dá zvládnout.

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
19. 6. 2026 14:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@iSheepTM Přesně. Číňané měli jít cestou nekontrolované porodnosti a dnes by si užívali blahobytu jako v sousední Indii a stabilní demografie, jako v Japonsku. Ještě že my na západě nemusíme takové problémy řešit...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
18. 6. 2026 12:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@simiksimik Ve skladu sponzora šikanoval slabší zdroje, tak se ho potřebují zbavit...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
10. 6. 2026 14:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Meistner Samozřejmě jste všechno geniálně rozkryl... 🤭

Že jste s Belkou jeden za osmnáct a druhý (myšlen váš "fanklub") bez dvou za dvacet, je jasné každému nezávislému pozorovateli. Děláte stejné podrazy, udáváte, naklikáváte... Ale to vám bohužel vysvětlit nejde, jako nejde duševně chorému vysvětlit, že je nemocný.

Ještě mi prosim prozraďte zbytek náležející ke Švr... poněvadž se nechytám.

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
10. 6. 2026 13:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Meistner Páni, to jste mi otevřel oči. Potěšile jsem si myslel, že bojuji za hodnoty slušné diskuze, která se vede k tématu a nikdy se nezvrhne ve stále opakující se hnůj...

Avšak vy tedy bojujete proti totalitnímu zlu (které pravděpodobně zastupuje Belka) a obhajujete jakési hodnoty (ty se mi nepodařilo rozklíčovat, zřejmě to bude NVIDIA a už vůbec netuším zda jsou to hodnoty dobra), tím, že dotyčný napíše: „Zítra ráno vyjde slunce.“ a okamžitě mu přistanou mínuska. Většinou od lidí, kteří si tady jenom kvůli tomu zakládají multiúčty a hlídají každý jeho příspěvek jako STBáci.

Pak se ovšem nabízí otázka, kdo je zde ona slídivá sousedka, že? 🙂

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
10. 6. 2026 14:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Meistner Samozřejmě jste všechno geniálně rozkryl... 🤭

Že jste s Belkou jeden za osmnáct a druhý (myšlen váš "fanklub") bez dvou za dvacet, je jasné každému nezávislému pozorovateli. Děláte stejné podrazy, udáváte, naklikáváte... Ale to vám bohužel vysvětlit nejde, jako nejde duševně chorému vysvětlit, že je nemocný.

Ještě mi prosim prozraďte zbytek náležející ke Švr... poněvadž se nechytám.

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
9. 6. 2026 18:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Smazaný uživatel Á další účastník, kterému z posedlosti Belkou jeblo. Gratulujeme...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
6. 6. 2026 20:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@gepard Bohužel se zatím ukazuje, že každá dobře míněná myšlenka od Evropské komise, se nakonec obrátí proti obyvatelům EU jako pěknej voser. Green deal, cookies, víčka na pet láhvích, atd. U nařízení o vyměnitelných bateriích to bude nakonec úplně stejné...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
3. 6. 2026 12:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@LV426 Škoda, že při absenci vlastní sebereflexe neberete v potaz, že mnoho lidí jste odehnali těmi svými, neustále dokola opakujícími se sračkami v diskuzích.

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
23. 5. 2026 16:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jé, když si vzpomenu na časy kdy byl Musk považován za druhého Krista spasitele. V diskuzích se jakákoliv kritika Muska a jeho plánované konstelace Starlink, setkala s kvikotem o „kacířství“ a Majer na Kosmonautix vyskakoval jako čertík z krabičky se slovy: „Tak pozor na takové vyjadřování tady nejsme zvyklí!!! Ještě jednou a dostanete ban!“ přestože se nejednalo o žádné primitivní urážení... 😆

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
6. 5. 2026 19:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No, sluchátka za desítku už mohly mít v základu dva druhy náušníků. Koženka, co se začne po čase drolit je v téhle kategorii velký fail. Minimálně za tohle měl letět jeden bod dolů.

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
22. 4. 2026 22:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já nevím, ale co se týče nových produktů je ta Cookova úspěšnost pouze padesátiprocentní, protože VR Vision Pro byla totální katastrofa...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
14. 4. 2026 20:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ale to je jen oznámení data vydání. K odhalení tohoto titulu došlo už před Vánoci.

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
2. 4. 2026 12:36 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Marek Staněk Ve skutečnosti má většina družic na oběžné dráze šasi z velmi lehkých materiálů sloužících jen k tepelné ochraně. Takže aby myšlenka s "bezpečnostním ventilem" fungovala, muselo by být šasi z vysoce odolného materiálu, které by zvládlo prudkou expanzi, jakou je vnitřní exploze. Což zase přímo odporuje zásadám bezpečné deorbitace, kdy družice musí beze zbytku shořet v atmosféře. Zároveň by se dramaticky zvedly náklady na výrobu a kvůli nárustu hmotnosti i vynesení na oběžnou dráhu...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
31. 3. 2026 13:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Solely Nezapomeň, že Warhorse není nezávislé studio a Plaion coby jeho vlastník musel z toho co WH vydělalo, lepit spoustu děr po nepovedených hrách.

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
23. 3. 2026 19:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Myslím že po nedávné aféře (která bohužel zarezonovala jen mezi geeky) z jakých toxických a rakovinových látek je většina sluchátek vyráběna, by v recenzich neměla chybět pasáž o použitých materiálech. Jasně, každý nemá špičkovou laboratoř, ale dobrý výrobce by to měl automaticky uvést v popisu svého zboží. A pokud ne, tak by to v recenzich mělo být bráno jako výrazné mínus....

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
19. 3. 2026 13:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@lukecz123 Tak občas není špatné mít vhled do skříně i když tam nic nesvítí. Naposledy jsem díky skleněné bočnici zjistil, že mi kvůli uvolněnému konektoru nejede ventilátor co vyfukuje teplý vzduch...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
16. 3. 2026 13:04 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@nehalim Především bacha na plastové kniply jako je Thrustmaster Sol, které nejsou na velké síly v ovládání vůbec dimenzované. Když už "plast", tak od Virpilu které jsou konstruované i na těžké pružiny.

Takže buďto klasika, TM Viper, nebo TM F/A-18 Hornet, nebo rovnou to co nabízí přímo MOZA k recenzované základně.

A nebo krále všech leteckých pák, FLNKR Grip 🙂

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
15. 3. 2026 13:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@LArS0N Polsko, které si Hitler se Stalinem rozdělili, není Evropa. Toliko k údajným faktům, které si účelově ohýbáte podle své kognitivní disonance. Zmíněný výklad dějin není sovětským pohledem, ale všeobecně přijímaným konsensem.

Jinak je vtipné, jak své oponenty označujete za bolševiky, přitom sám uplatňujete klasické bolševické pravidlo: "Kdo nejde s námi, jde proti nám." 😄

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
14. 3. 2026 22:17 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Cee Přitom, podle toho jak se vyjadřujete, jste to samé, jen v opačném gardu...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
14. 3. 2026 22:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Čekám už jen na okamžik až do kouta zahnaní Íránci vypustí na nízkou, případně i střední oběžnou dráhu, rakety s hlavicemi, které nebudou obsahovat maximální bojovou nálož, ale statisíce kuliček. O zbytek se postará kaskádový efekt pana Kesslera...

Papundeklpunk
Papundeklpunk
Level 44 Level 44
14. 3. 2026 22:05 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Cee Ne, to nejsou žádná fakta, ale jen projev vaší ignorace. Dějiny, vedoucí ke druhé světové války nezačínají podpisem paktu Ribbentrop-Molotov. Začínají s koncem první světové války, přičemž zásadním faktorem byla Mnichovská dohoda, která spustila všechny události jenž následovaly.

Reklama
Reklama