acer-prijde-na-trh-s-tenkym-a-lehkym-cenove-dostupnym-tabletem-iconia-one-7
PCTuning Novinka

Acer přijde na trh s tenkým a lehkým, cenově dostupným tabletem Iconia One 7

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
14. 8. 2015 14:30 1 Sdílej:

Společnost Acer hodlá v říjnu uvést na trh vylepšený model tabletu Iconia One 7 s novým procesorem a operačním systémem. 

Reklama
Reklama

Acer se u tabletu nechlubí pouze tenkou a lehkou konstrukcí, ale také stylovým vzhledem a snadným ovládáním. Zákazníci si budou moci vybrat několik variant tabletu. Na výběr bude buď černá (Charcoal Black) nebo modrá barva (Peacock Blue) zadního krytu s tartanovým vzorem a protiskluzovou texturou. Díky tomuto povrchu se tablet dobře drží a je odolnější proti poškrábání.  

 

Na výběr bude také ze třech kapacit vnitřního úložiště 8, 16 či 32 GB. Vnitřní paměť lze samozřejmě také rozšířit pomocí karty micro SD až o 128 GB. Mozkem tabletu je přesněji nespecifikovaný čtyřjádrový procesor založený na jádrech Cortex s taktem 1,3 GHz. Tímto prvkem se nový tablet liší od starších Iconia One 7 založených na procesoru Intel Atom. Kapacitu pamětí RAM bohužel výrobce ve zprávě neuvádí. Předinstalovaným operačním systémem je Android 5.0 Lollipop. 

 

7" displej tabletu dokáže zobrazovat v nativním rozlišení 1280 × 720 pixelů. Nejspíše půjde o displej založený na panelu typu IPS, jelikož výrobce slibuje dobré pozorovací úhly a živé barvy. Pro focení či natáčení videí lze využít zadní 2Mpx fotoaparát nebo čelní 0,3Mpx kameru. Acer tablet vybavil také balíčkem kreativních a dotykových nástrojů Iconia Suite. Tato sada zahrnuje šikovné miniaplikace a pozvánky. 

Acer Iconia One 7 B1-760HD se má začít prodávat za cenu od 3 490 Kč od poloviny října. 

Zdroj: TZ Acer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning