acer-zahajuje-predator-sim-racing-cup-2021-s-sanci-vyhrat-vyjimecny-zazitek-k-nezaplaceni
Novinka Acer zahajuje Predator Sim Racing Cup 2021 s šancí vyhrát výjimečný zážitek k nezaplacení

Acer zahajuje Predator Sim Racing Cup 2021 s šancí vyhrát výjimečný zážitek k nezaplacení

Redakce PCT

Redakce PCT

23. 4. 2021 14:00

Společnost Acer dnes oznámila, že registrace na ultimátní Predator Sim Racing Cup 2021, který podporuje nikdo jiný než jezdec Indycar, legenda F1 Romain Grosjean, majitel týmu R8G eSports, je nyní otevřená až do 9. května. Událost poběží na platformě AssettoCorsa, a zúčastnit se tak mohou nejen simulátoroví závodníci, ale i fanoušci motoristických sportů, hráči a ostatní nadšenci.  

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

včera 13:00
5
Reklama

Vstup do národního Predator Sim Racing Cupu v České republice a na Slovensku se určí hot-lap kvalifikací. V národním finále, které bude trvat 45 minut, bude moci soutěžit až 20 samostatných jezdců. Národní vítěz získá automatický vstup do červnového mezinárodního finále proti dalším 14 národním šampionům a profesionálním jezdcům týmu R8G eSports. Vítěz mezinárodního finále vyhraje výjimečný zážitek k nezaplacení, kdy se na jeden rok připojí k týmu R8G eSports.

„Acer byl vždy průkopníkem toho, aby byl eSport byl přístupný všem a také vždy podporoval nové talenty přicházející odkudkoliv. S Predator Sim Racing Cup 2021 jsme poprvé vytvořili naši vlastní mezinárodní a plně digitální eSport soutěž, která simracingovým závodníkům, hráčům a fanouškům závodění a motoristických sportů přináší novou úroveň zážitků s atraktivní hodnotnou cenou pro vítěze,” říká Hajo Blingen, viceprezident pro marketing, Acer EMEA. „Jsme nesmírně nadšení z této nové kampaně, kdy úzce spolupracujeme s legendou motoristického sportu Romainem Grosjeanem, jeho týmem R8G eSports a předními maloobchodními partnery z více než 30 zemí.“

Acer zahajuje Predator Sim Racing Cup 2021 s šancí vyhrát výjimečný zážitek k nezaplacení
i Zdroj: PCTuning.cz

Všichni řidiči národního kola Predator Sim Racing Cup 2021 budou mít přístup k závodnímu vozu Mercedes AMG GT3 na historickém okruhu v Monze. Ten je známý svou úžasnou přehlídkou závodních vozů, které můžeme vidět brzdit z 350 km/h na pouhých 70 km/h. Okruh pro mezinárodní finále se bude vybírat hlasováním všech zúčastněných národních vítězů.

Predator Sim Racing Cup 2021 bude v České a Slovenské republice živě streamován na Twicth kanále Cuky 222 s podporou českého streamera a influencera Dominika "Cuky" Cukra, který bude fanoušky provázet celým závodem. Další podrobnosti vysílání mezinárodního finále budou oznámeny před samotnou událostí. Na Predator Sim Racing Cup bude také možnost speciální produktové propagace ve spolupráci se zapojením Alza.cz, partnera československého národního kola.

Pro více podrobností nebo pro informace, jak se zaregistrovat, navštivte stránky Predator Sim Racing Cup 2021 na https://predatorcup.acer.com/cs-CZ.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama