adata-predstavuje-spickovy-herni-ssd-xpg-spectrix-s40g
Novinka ADATA představuje špičkový herní SSD XPG Spectrix S40G

ADATA představuje špičkový herní SSD XPG Spectrix S40G

Mirek Kočí

Mirek Kočí

24. 5. 2019 13:30 4

ADATA oznamuje uvedení nového herního SSD z portfolia značky XPG. Model Spectrix S40G se vyznačuje výbornými rychlostmi pro čtení a zápis, nastavitelným RGB podsvícením a sadou funkcí pro zvýšení výkonu.

Reklama

S40G podporuje standard NVMe a je vybaven rozhraním PCIe Gen3×4, takže se uživatelé mohou těšit na rychlosti 3 500 MB/s pro čtení a 3 000 MB/s pro zápis. Podle výrobce je S40G ideální volbou pro všechny hráče, počítačové nadšence, příznivce přetaktování a profesionály. RGB podsvícení, které přináší, je plně programovatelné: umožňuje nastavit vzorec blikání, rychlost, intenzitu a další vlastnosti, a to vše v jednoduchém programu XPG.

S40G podporuje kód LDPC (Low-Density Parity-Check), který umožní nejen odhalit, ale také opravit, větší škálu chyb při přenosu dat. Data se tak nemusí číst opakovaně, což zvyšuje životnost SSD. Kromě toho má S40G také šifrování pomocí standardu AES s 256bitovým klíčem. Každá součástka S40G prošla navíc  přísným výběrem, náročným testováním a certifikací. Díky tomu solid-state disk nabízí pětiletou záruční lhůtu.

Dostupnost Spectrix S40G se může v jednotlivých regionech lišit. Na bližší informace o dostupnosti a českých cenách si ještě musíme počkat.

ADATA představuje špičkový herní SSD XPG Spectrix S40G
i Zdroj: PCTuning.cz
ADATA představuje špičkový herní SSD XPG Spectrix S40G
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama