adata-xpg-gammix-s50-prichazi-s-podporou-pci-express-4-0
Novinka ADATA XPG Gammix S50 přichází s podporou PCI Express 4.0

ADATA XPG Gammix S50 přichází s podporou PCI Express 4.0

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 8. 2019 14:15

V České republice dobře známá společnost ADATA oznámila uvedení herního SSD XPG Gammix S50. Novinka využívá nového rozhraní PCIe Gen4×4 a standardu NVMe 1.3, takže dokáže přenášet data opravdu vysokou rychlostí.

Reklama
Reklama

Díky využití nejnovějších technologií a standardů je nový SSD vhodný pro všechny, kteří vyžadují maximální výkon. Výrobce tvrdí, že se dokáže dostat na rychlosti až 5 000 MB/s při čtení a 4 400 MB/s při zápisu a zároveň dosahuje 750K/750K IOPS. Výše uvedené hodnoty firma prezentuje na benchmarku CrystalDiskMark s hloubkou fronty QD32.

Kromě SLC cache a DRAM cache bufferu používá SSD také technologii opravy chyb LPDC (Low-Density Parity-Check) a zaujme i svou spotřebou: při aktivitě by měl brát okolo 0,8 W a v nečinnosti spotřebovávat až jen 0,05 W (v režimu Slumber).

ADATA XPG Gammix S50 přichází s podporou PCI Express 4.0

ADATA na SSD XPG Gammix S50 poskytne pětiletou záruku. Na výběr budou dvě kapacity – 1 TB a 2 TB. Kdy se disk dostane do obchodů zatím nevíme. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning