adesso-chysta-vydani-sve-nove-ergonomicke-klavesnice-tru-form-150-s-trojim-podsvicenim
Novinka Adesso chystá vydání své nové ergonomické klávesnice Tru-Form 150 s trojím podsvícením

Adesso chystá vydání své nové ergonomické klávesnice Tru-Form 150 s trojím podsvícením

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

22. 9. 2014 13:30

Bolí Vás z dlouhého psaní a práce na PC ruce? Ke zmínění problémů mohou být tzv. ergonomické periferie. S jednou takovou nyní přichází společnost Adesso. Jedná se o klávesnici Tru-Form 150.

Reklama

Klávesnice má ergonomický tvar, který zajišťuje ideální polohu pro dlaně, zápěstí a předloktí, a je rozdělena do třech různě podsvícených částí. Klávesy jsou rozděleny na oblast pro levou a pravou ruku a na numerický blok společně s šipkami. Každá oblast je samostatně podsvícená a její podsvícení lze změnit stiskem jednoho tlačítka. Vybrat si tak můžeme z červeného, zeleného a modrého podsvícení. 

Adesso chystá vydání své nové ergonomické klávesnice Tru-Form 150 s trojím podsvícením
i Zdroj: PCTuning.cz

Nad levou částí kláves je umístěna také řada tlačítek pro vyhledávání, spuštění internetového prohlížeče a e-mailu a ovládání operačního systému. Nad prostředním blokem potom nalezneme řadu multimediálních kláves společně s tlačítky regulace hlasitosti.  

Jednotlivé klávesy jsou opatřeny velkými a dobře čitelnými popisky, klávesnice je tudíž vhodná i pro starší lidi se slabším zrakem. Klávesnice využívá tiché membránové spínače, jejichž životnost by měla dosahovat až pěti milionů úhozů. Cena klávesnice by se měla pohybovat přibližně kolem 50 dolarů (necelých 1 100 Kč).

Zdroj: Coolest-Gadgets

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama