amd-bude-udajne-s-procesory-threadripper-dodavat-aio-kapalinovy-chladic
PCTuning Novinka

AMD bude údajně s procesory Threadripper dodávat AiO kapalinový chladič

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
17. 7. 2017 14:00 14 Sdílej:

AMD si prý pro zákazníky, kteří si dělají zálusk na připravované procesory Ryzen Threadripper, připravilo příjemné překvapení, jež by mohlo Intelu ještě více znepříjemnit prodej nových procesorů Core X. 

Reklama
Reklama

Hodlá totiž údajně ke svým vlajkovým modelům dodávat kapalinový chladič typu all-in-one. Nejedná se o první takovou kombinaci, kterou AMD provedlo. Kapalinové chladiče totiž již dodávalo třeba ke svým 8jádrovým procesorům série FX. Chladič můžeme očekávat minimálně u dvou modelů s funkcí XFR, kterými se stane 12jádrový Threadripper 1920X a 16jádrový Threadripper 1950X. 

AMD už jednou ke svým procesorům kapalinové AiO chladiče dodávalo

Zatím není jasné, jaké TDP budou procesory mít, ale podle odhadů bude mít slabší model TDP 125 W a vyšší dokonce 155 W. Navíc je vzhledem k tomu, že zatím není známá kompatibilita chladičů třetích stran pro novou patici TR4, krok značky AMD velice logický.

Zdroje těchto informací hovoří o tom, že v Japonsku budou první modely Threadripper k dostání 10. srpna a podobně tomu pak bude nejspíše také na trhu evropském. 

Zdroj: 1, 2, 3

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning