among-us-nove-v-geforce-now-podpora-se-rozsiruje-i-o-beta-verze-worms-rumble
Novinka Among Us nově v GeForce NOW, podpora se rozšiřuje i o beta verze Worms Rumble

Among Us nově v GeForce NOW, podpora se rozšiřuje i o beta verze Worms Rumble

Mirek Kočí

Mirek Kočí

5. 11. 2020 18:23

Indie senzace Among Us od studia Innersloth je nově dostupná ve službě GeForce NOW. Steam verze byla přidána na základě četných žádostí členů. Ti si tak nyní mohou multiplayerový hit zahrát na celé škále zařízení včetně Chromebooků.

Reklama
Reklama

Mezi dalších devět titulů, které se k Among Us tento týden připojují, patří například uzavřená beta Naraka: Bladepoint, akční adventury s propracovaným soubojovým systémem a širokou volností pohybu díky vystřelovacímu háku. Další zajímavou novinkou ve službě je Hammerting, simulátor trpasličí kolonie s RPG prvky od Warpzone Studios.

Milovníci strategií si zase přijdou na své i v Dungeons 3, které nabídne Epic Game Store po sedm dní zdarma, radost jim udělá také podpora sci-fi titulu Endless Space. A zpozornět by měli i příznivci legendární série Worms od Team 17, protože se v GeForce NOW otevírá možnost zapojit se do otevřené bety Worms Rumble.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning