android-4-1-jelly-bean-uz-ma-svou-sochu-pred-googleplexem
Novinka Android 4.1 Jelly Bean už má svou sochu před Googleplexem

Android 4.1 Jelly Bean už má svou sochu před Googleplexem

Mirek Kočí

Mirek Kočí

27. 6. 2012 14:30 2

Za několik hodin začne očekávaná konference Google I/O, na níž internetový gigant představí své připravované novinky. A tak bylo jen otázkou času, kdy dodávka do parčíku před sídlem Google v Mountain View přiveze další symbolickou sochu – proskleného Androida vyplněného želatinovými bonbóny ve tvaru fazole.

Reklama

O tom, že dnes v podvečer bude představena další generace Androidu, tak už nemůže být sebemenších pochyb. Vedle nové verze s mírně pozměněným GUI, vylepšenou klávesnicí a hlasovou asistentkou Majel (či jak se nakonec bude jmenovat), která bude mít za úkol konkurovat Siri od Applu, se na 99 procent dočkáme i představení prvního referenčního tabletu, který pro Google bude vyrábět Asustek.

Nepřehlédněte:

Android 4.1 Jelly Bean už má svou sochu před Googleplexem
i Zdroj: PCTuning.cz

Prvním smartphonem s Androidem 4.1 Jelly Bean se stane Galaxy Nexus. První tabletem pak zmiňovaný sedmipalcový tablet Nexus 7. Přímý přenos z Google I/O začíná v 18:30 hodin našeho času. Sledovat jej můžete zde.

Chcete se dozvědět více o nových chytrých telefonech, tabletech a aplikacích pro ně? Navštivte náš nový web Světaplikací!

Zdroj: Androidpolice

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama