Androidí telefon i od LG
Operační systém Google Android se mezi telefony docela pěkně šíří a dnes se můžeme podívat na první smartphone výrobce LG.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
První telefon s operačním systémem, který se má dostat i na náš trh, nese označení GW620. Stejně jako úplně první Androidí telefon T-Mobile G1 nabídne také LG hardwarovou QWERTY klávesnici a obrazovku s rozlišením 320*480 pixelů, její úhlopříčka však bude menší, konkrétně 3." Nový smartphone příjde samozřejmě s operačním systémem ve verzi 1.5.
"LG GW620 se jistě bude líbit především uživatelům bez předchozích zkušeností se smartphony. Nabídka nových funkcí a možností je ohromující," řekl Skott Ahk, prezident a CEO LG Electronics Mobile Communications Company. "Naším cílem je uspokojit různorodé nároky dnešních zákazníků. Tento telefon je pouze jedním z mnoha, které hodláme v blízké budoucnosti uvést." Novinka LG by měla být na trhu nejpozději na konci tohoto roku.
Podle Tech Connect Magazine