antec-gx202-cenove-dostupna-midi-tower-pc-skrin-s-tremi-ventilatory-a-pozici-pro-mechaniku
PCTuning Novinka

Antec GX202: cenově dostupná midi-tower PC skříň s třemi ventilátory a pozicí pro mechaniku

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
24. 1. 2019 17:15 Sdílej:

Antec novinkou označenou jako GX202 cílí zejména na uživatele z řad hráčů. Jedná se ale spíše o entry-level PC skříň, která nijak zásadně nezatíží vaší peněženku vzhledem k cenovce okolo 45 dolarů, což je v přepočtu s DPH zhruba 1200 Kč.

Reklama
Reklama

Přesto se ale jedná o zajímavou skříň, které vévodí netradiční čelo s výraznou perforací společně s prosklenou tónovanou bočnicí. O chlazení je již v základu také postaráno díky třem ventilátorům. Skříň je vyrobena převážně s SPCC oceli v kombinaci s plastem. Její rozměry jsou 450 × 205 × 435 mm a hmotnost se pohybuje okolo 4 kg. Osadit ji můžeme základními deskami formátů ATX, micro-ATX a mini-ITX. 

 

Kromě dvou 120mm bíle nasvícených ventilátorů je na čelním panelu k vidění pozice pro 5,25" mechaniku, ale také I/O panel s dvojicí USB 3.0 a mikrofonovým a sluchátkovým portem. Čelní ventilátory ještě na zadním panelu doplňuje jeden 120mm černý větrák. Interiér je rozložen tradičně. Za čelem se ukrývá držák pro HDD, které lze přidělat do tří klecí. Do nich pak můžeme vtěsnat až 8 disků 2,5" i 3,5" formátu. 

 

Kromě toho nabízí interiér dostatek místa pro chladiče procesorů s výškou až 160 mm a grafické karty s délkou až 375 mm. Limitem pro napájecí zdroj, který má své místo v zadní části dna skříně, je délka 200 mm. Mezi dalšími prvky GX202 stojí za zmínku také odnímatelné prachové filtry, nebo otvory pro vedení kabeláže. 

 

Zdroj: Overclocker.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning