aplus-case-cs-monolize-twin-fan-vetrne-monstrum
PCTuning Článek

Aplus Case-CS Monolize Twin Fan - větrné monstrum

Petr Válek

Petr Válek

11. 9. 2008 01:00 25

Seznam kapitol

1. Aplus Case-CS Monolize Twin Fan, balení 2. Popis 3. Další detaily 4. Vnitřní konstrukce
5. Systém chlazení a kabeláž 6. Instalace 7. Zkušenosti z provozu a závěr

V dnešní recenzi se budeme věnovat zajímavému produktu firmy Aplus Case, skříni Monolize. Kromě toho, že jde o model typu BigTower, její zvláštností je vybavení bočnice dvojicí obřích ventilátorů, které mají v průměru úctyhodných 25 cm. Můžete si být jistí, že pokud je rozsvítíte, nikdo vaší mašinku nepřehlédne.

Reklama
Reklama

Aplus Case aka Maxpoint

Aplus Case-CS Monolize Twin Fan - větrné monstrum

Firmu Aplus Case nezná rozhodně každý z našich čtenářů, i já sám jsem, pokud si dobře vzpomínám, o této firmě poprvé uslyšel teprve před několika lety. V praxi je firma respektive tato obchodní známka vlastněná firmou Maxpoint, Přímý odkaz na stránku výrobce najdete zde. Firma jako taková se zaobírá výrobou počítačových skříní a příslušenství jako jsou klávesnice, zdroje, či serverové skříně. Nejsilnější je ale firma v počítačových skříních, které již na první pohled vypadají více než zajímavě.

Aplus Case-CS Monolize Twin Fan - větrné monstrum

Nechme však plkání o pro nás ne moc důležitých věcech a vrhněme se na popis skříně dnes testované.

Balení

Aplus Case-CS Monolize Twin Fan - větrné monstrum

Drobečka si z obchodu donesete v obrovské černobílé krabici s praktickým uchem, které značně zjednodušuje dopravu. Skříň sama o sobě není příliš těžká, takže se s ní dá absolvovat i cesta tramvají. Výrobce udává celkovou hmotnost skoro 12 kg a i když se dle naších měřítek jedná o skříň typu Big Tower, výrobce ji klasifikuje jako Super Tower.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning