apple-ma-chystat-14palcovy-macbook-pro-s-mini-led-displejem
PCTuning Novinka

Apple má chystat 14palcový MacBook Pro s mini-LED displejem

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 3. 2020 12:00

Podle dobře informovaného analytika Ming-Chi Kuo z KGI Securities společnost Apple pracuje na MacBooku Pro s displejem úhlopříčky 14,1 palce. V nabídce cupertinského výrobce má v budoucnu nahradit současný model s 13,3palcovou obrazovkou.

Reklama
Reklama

Nový MacBook Pro má dorazit společně s další pěticí produktů. Konkrétně jsou zmiňovány 12,9" iPad Pro, 10,2" iPad a 7,9" iPad mini a 16" varianta MacBooku Pro a nový iMac Pro. Všech šest novinek přitom bude využívat zobrazovací panely technologie mini-LED – ta umožňuje nejen snížit tloušťku displeje a tím pádem i daného zařízení, ale přináší i větší spolehlivost a delší životnost, lepší vyobrazení barev, či možnost upravení podsvícení.

Podle Kua se vývoj nových produktů nachází v pokročilé fázi a tak by do prodeje mohly být uvedeny ještě během letošního roku, nejpozději pak v roce příštím.

Apple má chystat 14palcový MacBook Pro s mini-LED displejem

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning