apple-neda-sluchatka-a-nabijecku-ani-ke-starsim-iphonum
Novinka Apple nedá sluchátka a nabíječku ani ke starším iPhonům

Apple nedá sluchátka a nabíječku ani ke starším iPhonům

Mirek Kočí

Mirek Kočí

25. 10. 2020 12:36 8

Jak se několik měsíců spekulovalo, tak nové iPhony s číslovkou 12 dorazily na trh se značně osekanou výbavou. Na rozdíl od všech předchůdců s logem nakousnutého jablka zákazníci vůbec poprvé v balení nenaleznou nabíječku a sluchátka. V kartónové krabičce naleznou pouze sponku na vyjmutí šuplíku pro SIM kartu a USB kabel.

Reklama
Reklama

Málokdo ovšem ví, že nová firemní politika Applu se vztahuje nově i ke všem dříve vydaným iPhonům. To znamená jedniné – až se vyprodají starší iPhony, které mají stále tuzemští prodejci skladem, a do obchodů dorazí nová várka telefonů, budou se zákazníci muset spokojit s netradičním balením.

Přitom cena originálního příslušenství Apple k iPhonům nestojí málo. Za originální USB-C nabíječku si výrobce účtuje 590 Kč. Za sluchátka pak zaplatíte stejnou cenu. Pokud tedy plánujete nákup iPhonů 11, iPhonu Xr nebo SE, dlouho neváhejte.

Apple nedá sluchátka a nabíječku ani ke starším iPhonům

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning