apple-poprve-v-historii-zacal-prodavat-pruhledny-obal-aby-ukazal-pestre-barvy-iphonu-xr
Novinka Apple poprvé v historii začal prodávat průhledný obal, aby ukázal pestré barvy iPhonu XR

Apple poprvé v historii začal prodávat průhledný obal, aby ukázal pestré barvy iPhonu XR

Martina Lipertová

Martina Lipertová

6. 12. 2018 14:00

iPhone XR se podle Applu prodává vůbec nejlépe ze všech nových iPhonů, možná i kvůli jeho pestrobarevnému provedení. Cupertinská společnost se tuto skutečnost rozhodla ještě podtrhnout a tak vydává průhledný obal. Stalo se tak poprvé v historii Applu.

Reklama
Reklama
Apple poprvé v historii začal prodávat průhledný obal, aby ukázal pestré barvy iPhonu XR

Průhledný obal pro iPhone XR se o 6 týdnů zpozdil. V současné chvíli je v dostání v americkém obchodě Applu za cenu 39 dolarů, tj. asi 860 korun bez DPH. Cena tohoto pouzdra samozřejmě přesahuje cenu všech „neoriginálních“ obalů. Průhledný obal pro iPhone XR od společnosti Spigen v českých obchodech seženete za cenu pod 420 korun bez DPH. Mimochodem Spigen vydává průhledné obaly pro iPhony už hodně dlouhou dobu.

Originální obal pro iPhone XR by podle popisku měl být vyrobený z „opticky čirého polykarbonátu a flexibilních TPU materiálů“, to znamená, že by časem neměl zežloutnout. Také je odolný vůči poškrábání a určený pro použití s bezdrátovým nabíjením Qi.

Do dalších Apple obchodů mimo USA by se průhledný obal pro iPhony XR měl dostat 10. prosince.

Zdroj: The Verge

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning