asus-zahajuje-v-ceske-republice-prodej-smartphonu-zenfone-4-a-zenfone-5
Novinka Asus zahajuje v České republice prodej smartphonů ZenFone 4 a ZenFone 5

Asus zahajuje v České republice prodej smartphonů ZenFone 4 a ZenFone 5

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 9. 2014 11:45 2

Společnost Asus začala v České republice prodávat smartphony ZenFone 4 a ZenFone 5. Telefony jsou založeny na operačním systému Android, který je doplněn o uživatelské rozhraní ZenUI se zjednodušenými ikonami, nabídkami a také přehledem denních úkolů.

Reklama

Model ZenFone 4 (A450CG) je vybaven IPS displejem s úhlopříčkou 4,5" a rozlišením 854 × 480 px. Výkon a rychlou odezvu dodává telefonu procesor Intel Atom Z2520 s taktem 1,2 GHz podpořený 1 GB operační pamětí. Data lze ukládat do vestavěné paměti s kapacitou 8 GB rozšiřitelnou o dalších 64 GB pomocí microSD karty. ZenFone 4 disponuje dvěma vestavěnými fotoaparáty, které umožňují pořizovat každodenní momentky nebo selfie. Telefon se prodává v pěti barvách - černé, bílé, červené, modré a žluté.

Asus zahajuje v České republice prodej smartphonů ZenFone 4 a ZenFone 5
i Zdroj: PCTuning.cz

Lépe vybavený Zenfone 5 (A501CG) nabídne 5" IPS displej s HD rozlišením (1280 × 720 pixelů). Tomuto modelu udává tempo procesor Intel Atom Z2560 a hned 2 GB operační paměti. Integrované úložiště o velikosti 8 GB či 16 GB si mohou uživatelé rozšířit až o dalších 64 GB na microSD kartě. Praktické technologie PenTouch a GloveTouch zvyšují citlivost displeje smartphonu a umožňují ovládat zařízení pomocí jakéhokoli stylusu nebo dokonce prstů v rukavicích. ZenFone 5 bude k dispozici ve čtyřech barvách – černé, perleťově bílé, třešňově červené a šampaňské zlaté.

Nové ZenFony podporují funkci DualSIM, která umožňuje vložení dvou SIM karet najednou. Uživatelé mohou u obou modelů vybírat z několika barevných variant. ZenFone 4 se již začal prodávat za 3 490 Kč s DPH, ZenFone 5 dorazí na český trh 29. září s cenou od 4 990 Kč s DPH.

Asus zahajuje v České republice prodej smartphonů ZenFone 4 a ZenFone 5
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama