asus-zverejnil-dalsi-podrobnosti-o-vivopc
PCTuning Novinka

ASUS zveřejnil další podrobnosti o VivoPC

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
18. 6. 2013 12:00 5 Sdílej:

Na konferenci Computex ASUS představil svoje nové VivoPC, kompaktní systém, který byl navržen speciálně pro použítí jako HTPC. 

Reklama
Reklama

Bohužel nebyly na zmiňovaném veletrhu zveřejněny žádné podrobnější informace k tomuto produktu, to se nyní změnilo a výrobce tyto specifikace zveřejnil na své speciální webové stránce.

ASUS Vivo PC by tedy měl mít rozměry 190×190×56 mm, je tedy o něco větší než NUC DC53427HYE od Intelu nebo než Brix GB-XM11-3337 od společnosti Gigabyte. VivoPC je založeno na, zatím neurčeném, procesoru od Intel, který by měl mít integrovanou GPU. Systém může být také vybaven až 16 GB SO-DIMM pamětí, stejně jako 3,5 palcovými nebo 2,5 palcovými SATA 6 Gb/s pevnými disky či SSD disky. Kromě 10/100 Mb/s ethernetového konektoru by mělo PC být vybaveno 802.11 a/b/g/n/ac WiFi a Bluetooth 4.0 technologií.

 V systému bychom měli nalézt také ASUS SonicMaster integrované reproduktory, dva USB 3.0 porty, 4 × USB 2.0 porty, HDMI, VGA výstup, audio konektory a optický port S/PDIF. Systém nebude vybaven optickou mechanikou. 

ASUS VivoPC je vybaveno hliníkovým krytem s větracími štěrbinami pro lepší chlazení. Tento nový systém by měl být k dispozici ve třetím čtvrtletí tohoto roku, přičemž jeho cena zatím není známa. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning