bezdratova-bluetooth-spuntova-sluchatka-trust-sila
PCTuning Novinka

Bezdrátová bluetooth špuntová sluchátka Trust Sila

mirek-koci
Mirek Kočí
31. 7. 2017 08:30 1 Sdílej:

Společnost Trust uvádí na trh Sila, což jsou bezdrátová bluetooth špuntová sluchátka vyhotovená ve dvou barevných variantách se speciálním háčkem.

Reklama
Reklama

Silikonová sluchátka Trust Sila jsou k dispozici v černo-bílé a černo-zelené variantě. Funkční design doplňuje gumový háček na každém ze špuntů, díky kterému by měly ještě lépe držet v uších. V balení je navíc k dispozici jeden pár větších náhradních špuntů.

Sluchátka poskytují dostatečné dlouhý kabel pro obejmutí krku uživatele. Na kabelu je umístěn ovladač s klasickými multimediálními funkcemi umožňující ovládání přehrávání, úpravu hlasitosti a přijmutí či odmítnutí hovoru. Mají také integrovaný mikrofon s redukcí okolního hluku.

Na boku ovladače se nachází místo pro microUSB konektor, prostřednictvím kterého lze zařízení nabít až na 6 hodin provozu. USB kabel je dodávaný v balení. Sluchátka disponují bezdrátovou technologií Bluetooth 4.1 s přenosovým dosahem až 10 metrů.

Trust Sila jsou dostupné na trhu za doporučenou koncovou cenu 649 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning