blizi-se-jubilejni-rocnik-mistrovstvi-cr-v-pocitacovych-hrach
Novinka Blíží se jubilejní ročník Mistrovství ČR v počítačových hrách

Blíží se jubilejní ročník Mistrovství ČR v počítačových hrách

Mirek Kočí

Mirek Kočí

25. 8. 2020 09:00

Desátý ročník Mistrovství České republiky v počítačových hrách zná svého titulárního partnera. Na úspěšnou spolupráci z předchozích let navazuje společnost Vodafone. Ta patří v oblasti esportu k nejviditelnějším značkám v Česku. Pořádající agentura PLAYzone zároveň spustila nový web soutěže, kde se fanoušci dozví všechny důležité informace o největší tuzemské soutěži. Soutěžními tituly letošní sezóny jsou Counter-Strike: Global Offensive a PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Reklama

Kvalifikace na podzimní Vodafone Mistrovství ČR republiky v počítačových hrách jsou v plném proudu a podoba finálového programu dostává zřetelnější obrysy. Závěrečné boje elitních esportových týmů o titul českého šampiona začnou 6. listopadu a nové mistry budeme znát o dva dny později. Vyvrcholení sezóny proběhne pod patronátem společnosti Vodafone, která se dlouhodobě podílí na rozvoji esportu v České republice.

Vodafone Mistrovství ČR republiky v počítačových hrách | foto: vlastní Letošními soutěžními hrami jsou Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) a PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). V loňském roce se z obou titulů mistrů ČR radoval tým eXtatus, který tím uzavřel své působení na scéně. I letošní ročník zcela jistě nabídne zajímavé příběhy, neboť se v roce 2020 objevilo hned několik ambiciózních týmů. Na nejvyšší mety ve hře CS:GO si určitě brousí zuby letošní česká jednička SINNERS, která je propojená s hokejovým týmem Bílí Tygři Liberec, tým Sampi fotbalového reprezentanta Jakuba Jankta, Team Brute s investorem Petrem Andrýskem, aktuální vicemistři Eclot Gaming či historicky nejúspěšnější česká organizace eSuba.

Blíží se jubilejní ročník Mistrovství ČR v počítačových hrách
i Zdroj: PCTuning.cz

V PUBG je zase největší pozornost upírána na tým Entropiq, který vlastní nejúspěšnější český pokerový hráč Martin Kabrhel a jehož základ tvoří úřadující šampioni ze zaniklého týmu eXtatus. Na zlato ale budou pomýšlet i střelci z týmů Inside Games či Vikingekrig Esports. Aktuální pořadí mohou fanoušci sledovat na zbrusu nových stránkách turnaje www.mcrpc.cz.

Závěrečná fáze Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách se uskuteční 6. až 8. listopadu a je naplánována v prostorách BVV, Veletrhů Brno, v pavilonu B. Vzhledem k současné situaci se však může místo konání měnit. Vstupenky budou již brzy v prodeji.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama