bohemia-interactive-rozdava-vanocni-darky-vyrazne-slevy-pro-vsechny-hrace
PCTuning Novinka

Bohemia Interactive rozdává vánoční dárky. Výrazné slevy pro všechny hráče

mirek-koci
Mirek Kočí
21. 12. 2018 12:00 2 Sdílej:

Bohemia Interactive nabízí své populární tituly až do 3. ledna 2019 za výrazně nižší ceny v rámci zimních slev na Steamu a Bohemia Store. Některé tituly a DLC jsou k dostání se slevou až 80 procent.

Reklama
Reklama

Vánoční období a s ním spojené volno představuje ideální příležitost vyzkoušet si hry, které „pařanům“ doposud unikaly. Platí to i o titulech od Bohemia Interactive. Od 20. prosince 2018 až do 3. ledna 2019 si mohou zájemci na Steamu a Bohemia Store pořídit výhodně například základní hru Arma 3, ale i sadu DLC včetně Arma 3 Apex, Arma 3 Laws of War a další se slevou až 66 %.

První dva díly série Arma (1, 2) jsou k dispozici včetně DLC dokonce s 80% slevou. Snížená cena bude možná kreativní hráče motivovat, aby si vyzkoušeli unikátní sandboxové dobrodružství Ylands, které se úspěšně etabluje i na obrovském čísnkém trhu.

Bohemia Interactive však nezapomíná ani na fanoušky svých starších titulů. Doslova jen za pár korun jsou tak k mání například adventury Memento Mori či Alternativa nebo dnes již kultovní strategie Original War a UFO: Afterlight.

Kompletní seznam zlevněných her od Bohemia Interactive najdou hráči na Steamu nebo Bohemia Store, kde je navíc řada her k dispozici v obsahově exkluzivních edicích.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning