chystany-nintendo-swicth-2021-dostane-oled-displej
Novinka Chystaný Nintendo Swicth 2021 dostane OLED displej

Chystaný Nintendo Swicth 2021 dostane OLED displej

Mirek Kočí

Mirek Kočí

5. 3. 2021 11:31 3

V letošním roce se chystá do obchodů nový model herní konzole Nintendo Switch. Spekuluje se, že k představení dojde během léta, přičemž prodej má být spuštěn v průběhu podzimu.

Reklama
Reklama

Podle agentury Bloomberg bude Switch 2021 vybaven sedmipalcovým OLED displejem, který vyrobí společnost Samsung Display. Je známo, že hlavní předností obrazovek technologie OLED je vynikající kontrast a dokonalé barevné podání obrazu. Připravovaný přístroj si tak oproti starší generaci hodně polepší.

Připomeňme, že současný Switch má 6,2palcový LCD displej a osekanější Swich Lite dokonce jen 5,5palcový panel. Rozlišení by mělo nicméně zůstat na svém, nabídne tak v porovnání s panely dnešních smartphonů skromných 1 280 × 720 pixelů. Po připojení k televizoru má Switch 2021 podporovat 4K výstup (starší konzole nabízí jen rozlišení Full HD). Tato informace je ale zatím jen v rovině spekulací a nakonec se nemusí potvrdit. Kdyby se ale nakonec potvrdila, vůbec by nás to nepřekvapilo.

Chystaný Nintendo Swicth 2021 dostane OLED displej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning