chystany-nintendo-swicth-2021-dostane-oled-displej
Novinka Chystaný Nintendo Swicth 2021 dostane OLED displej

Chystaný Nintendo Swicth 2021 dostane OLED displej

Mirek Kočí

Mirek Kočí

5. 3. 2021 11:31 3

V letošním roce se chystá do obchodů nový model herní konzole Nintendo Switch. Spekuluje se, že k představení dojde během léta, přičemž prodej má být spuštěn v průběhu podzimu.

Reklama
Reklama

Podle agentury Bloomberg bude Switch 2021 vybaven sedmipalcovým OLED displejem, který vyrobí společnost Samsung Display. Je známo, že hlavní předností obrazovek technologie OLED je vynikající kontrast a dokonalé barevné podání obrazu. Připravovaný přístroj si tak oproti starší generaci hodně polepší.

Připomeňme, že současný Switch má 6,2palcový LCD displej a osekanější Swich Lite dokonce jen 5,5palcový panel. Rozlišení by mělo nicméně zůstat na svém, nabídne tak v porovnání s panely dnešních smartphonů skromných 1 280 × 720 pixelů. Po připojení k televizoru má Switch 2021 podporovat 4K výstup (starší konzole nabízí jen rozlišení Full HD). Tato informace je ale zatím jen v rovině spekulací a nakonec se nemusí potvrdit. Kdyby se ale nakonec potvrdila, vůbec by nás to nepřekvapilo.

Chystaný Nintendo Swicth 2021 dostane OLED displej
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning