chytre-telefony-ze-serie-honor-20-zlevnuji-o-tisice-korun
PCTuning Novinka

Chytré telefony ze série Honor 20 zlevňují o tisíce korun

Mirek Kočí
Mirek Kočí
18. 2. 2020 09:45 Sdílej:

Honor 20 je velmi dobře vybaveným telefonem střední třídy, který dokáže uspokojit i náročnějšího uživatele. Pakliže jste doposud váhali, zda jej koupit, nebo ne, budete mít nyní zřejmě jasno. Výrobce ve spolupráci s prodejcem Datart se rozhodl snížit cenu o dva tisíce korun, což znamená, že mobil může být váš už za 7 990 Kč. Na výběr je provedení Sapphire Blue a Midnight Black.

Reklama
Reklama

V případě lépe vybaveného Honoru 20 Pro výrobce před Vánoci rozšířil výběr o limitovanou edici Icelandic Frost, v barevném vyvedení inspirovaný odlesky ledovce. Kromě limitované edice je mobil k dispozici také ve variantě Phantom Blue nebo Phantom Black. K dostání je teď jen za 10 990 Kč.

A snížení cen se dotko také Honoru 20 Lite. V Datartu jej do konce měsíce seženete za 4 990 Kč. Na výběr je v barvách Midnight Black nebo Phantom Blue.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning