clevo-predstavilo-notebook-s-10h-vydrzi
Novinka Clevo představilo notebook s 10h výdrží

Clevo představilo notebook s 10h výdrží

Michal Kleman

Michal Kleman

8

Clevo je jednou z největších společností vyrábějících notebooky, jejich produkty však většinou najdete pod značkami jiných výrobců. Nyní tato firma představila sub-notebook, jehož baterie vydrží 10 hodin.

Reklama

Výrobce laptopu TN70M se většinou orientuje na design a výrobu high-endových a hráčských notebooků. Jejich novinka je však odlišná - je postavena na hardwaru platformy Intel Atom (procesory Silverstone), ale kvůli rozměrům jí nebylo dovoleno "nosit" logo Centrino Atom, užívané nejmenšími a nejmobilnějšími přenosnými zařízeními.

Clevo představilo notebook s 10h výdrží
i Zdroj: PCTuning.cz

Clevo TN70M má 7" displej s nativním rozlišením 1024*600 pixelů a jeho váha je necelý kilogram (konkrétně 990g). O výpočty se postará procesor taktovaný na 1,6GHz s 533Mhz sběrnicí FSB, grafiku zajišťuje integrovaný grafický procesor Intel GMA500. Celý počítač má pak spotřebu 15W a ve spojení s čtyřčlánkovou baterií s celkovou kapacitou 4800mAh vydrží až 10hodin práce.

Clevo představilo notebook s 10h výdrží
i Zdroj: PCTuning.cz

TN70M má místo pro 1,8" pevný disk (můžete si pořídit jak SSD, tak klasický HDD). K internetu se pak můžete připojit pomocí Wi-Fi. Notebook se dostane na pomyslné pulty obchodů v květnu (V.) za zatím neoznámenou cenu.

Podle Nordic Hardware


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama