Colorful uvedl našlapané herní All-in-one PC a vypadá sakra dobře
i Zdroj: Colorful
Novinka Colorful uvedl našlapané herní All-in-one PC a vypadá sakra dobře

Colorful uvedl našlapané herní All-in-one PC a vypadá sakra dobře

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

17. 6. 2022 17:25 3

Za něco takového na stole bych se vůbec nezlobil.

Reklama
Reklama

PC „všechno v jednom“ je zajímavá odnož. Typicky jde o monitor, na jehož zádech visí většinou notebookový hardware. Na sjíždění Youtube, Netflixu a nějakou tu prácičku ve Wordu ideál. Stačí připojit klávesnici a myš (nejlépe bezdrátové) a máme čisté a elegantní pracoviště, youtubiště a podobně. Ale co kdybychom chtěli se stejnou elegancí i něco zapařit?

Colorful představil AiO herní PC G-ONE PLUS a to je přesně to, co hledáme. Prvnímu dojmu jasně vévodí solidní 31.5“ displej s rozlišením 2560 x 1440 a frekvencí 165 Hz. Nadupaný hardware je vměstnán do bytelného stojanu a rozhodně to nebude žádná plečka. Procesor si můžete vybrat ze tří variant Intelu poslední generace a to až do modelu i9-12900H (14 jader a 20 vláken). Obraz obstará mobilní RTX 3060 a paměť se dá nasyslit až na 64 GB DDR4 3200. Mezi jiné vychytávky patří třeba bezdrátová nabíječka integrovaná do podstavce, RGB podsvícení (jak jinak) a webkamera. Chlazení a hlučnost bývá obecně u takových komprimovaných strojů špatné, ale Colorful uvádí, že chlazení CPU a GPU je oddělené a má celkem pět heatpipe. Malinko podezřelé jsou ovšem dva “turbofany”. To nevěští nic tichého. 

Model s procesorem  i7 12700H startuje na ceně 1999 dolarů. Modely s i5 a i7 přijdou o něco později.

zdroj: techpowerup

AiO stroje najdete u CZC

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning