cooler-master-masterframe-700-otevrena-pocitacova-skrin-s-moznosti-transformace
Novinka Cooler Master MasterFrame 700: otevřená počítačová skříň s možností transformace

Cooler Master MasterFrame 700: otevřená počítačová skříň s možností transformace

Mirek Kočí

Mirek Kočí

17. 3. 2021 10:51 1

Cooler Master MasterFrame 700 umožňuje experimentovat s vlastním speciálním řešením vodního chlazení, testovat hardware prakticky kdekoli a dát na obdiv dominantní komponenty skrze průhledné tvrzené sklo. Jediným limitem je kreativita uživatele.

Reklama
Reklama

Skříň se skládá ze tří částí. Dvě křídla jsou k plnohodnotné základně připojena přes speciálně navržené pevné panty a i díky osazení gumovými nožičkami by měly poskytovat flexibilitu během montáže a následnou stabilitu celé sestavy.

V režimu „open-air“ skříň stojí ve vertikální poloze a využívá průhledného tvrzeného skla; díky otevřené poloze se naskýtá až panoramatický pohled na vybrané komponenty. Dle výrobce byl při vývoji kladen důraz na maximální univerzálnost použití a to zejména bohatými možnostmi uchycení i velkých součástí sestavy.

Režim „test-bench“ pokládá skříň do horizontální polohy, křídla jsou sklopena směrem dolu. Takový tvar umožňuje řízené proudění vzduchu a tedy i účinné chlazení zvláště důležité při přetaktování. Významná plocha, kterou poskytují křídla, slouží například pro uchycení chladičů se třemi ventilátory nebo jiných komponent. Jejich případná výměna je díky mobilitě a přístupnosti skříně rychlá a snadná při zachování účinnosti chlazení. Takto posazená skříň navíc otevírá prostor pro použití až třech 360mm chladičů.

Cooler Master MasterFrame 700: otevřená počítačová skříň s možností transformace
i Zdroj: Pctuning

Design MasterFrame 700 pamatuje také na kreativní tvůrce. Každou její část lze demontovat pro vlastní úpravy typu nástřik barvy, aplikace folie či jiné modifikace.

Dostupnost

Cooler Master MasterFrame 700 bude k dispozici na konci dubna za doporučenou koncovou cenu 4 690 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning