cooler-master-mm710-je-unikatni-lehka-mys-s-designem-inspirovanym-vcelimi-plastvemi
PCTuning Novinka

Cooler Master MM710: je unikátní lehká myš s designem inspirovaným včelími plástvemi

Mirek Kočí
Mirek Kočí
24. 9. 2019 15:00 1 Sdílej:

Cooler Master uvádí na trh myš MM710. Nejnovější přírůstek je zároveň nejlehčí myší v portfoliu společnosti s hmotností pouhých 53 gramů.

Reklama
Reklama

Lehká a přitom odolná konstrukce myši je tvořena schránkou s perforovaným vzorem připomínající včelí plástve. Samotná novinka bez kabelů váží méně než 53 gramů a je tak nejlehčí herní myší v nabídce výrobce. V její výbavě najdeme opletený lehký kabel pro minimální tření, PTFE slidery pro hladký skluz myši, a vlastní PCBA, který je prachu a vodě odolný. K dispozici jsou také odolné spínače Omron a nastavitelný optický senzor PixArt 3389 s až 16 000 dpi, který lze spravovat prostřednictvím aplikace.

Myš nabízí dvě tlačítka na levém boku a symetrický design vhodný pro různé typy držení. Tvar vychází z modelu MasterMouse S s drobnou vyvýšeninou v zadní části poskytující podporu pro hráče preferující styl držení claw, zatímco zůstává dostatečně malá, aby vyhověla styl držení palm.

Cooler Master MM710 bude k dispozici v matně černém provedení začátkem října za cenu 1399 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning