cooler-master-oznamil-vydani-sveho-noveho-napajeciho-zdroje-v1200-platinum
PCTuning Novinka

Cooler Master oznámil vydání svého nového napájecího zdroje V1200 Platinum

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
6. 5. 2014 12:00 4 Sdílej:

Cooler Master uvede na trh nový přírůstek řady napájecích zdrojů série V nazvaný V1200 Platinum s výkonem 1200 wattů. 

Reklama
Reklama

Jedná se o PSU, které splňuje certifikaci účinnosti 80 PLUS Platinum. To znamená, že energetická účinnost zdroje dosahuje až 93 % při 50% zatížení. O chlazení zdroje se stará 135mm ventilátor využívající fluidní (kapalinová) dynamická ložiska. Zdroj je vybaven také automatickým přepínačem, který umožňuje přepínat mezi několika režimy ventilátorů. 

 

Zdroj je plně modulární a lze k němu připojit libovolnou kabeláž. Všechny kabely jsou ploché. K PSU je dodáváno například dvanáct PCIe kabelů s 6+2pinovými konektory, pomocí nichž je možné napájet grafické karty zapojené do 4-way SLI či CrossFire konfigurace. Zdroj využívá k napájení připojených komponent jedinou +12V větev. Zdroj má také podporu stavů C6 a C7, díky čemuž může být instalován do systémů s procesory 4. generace Intel.

 Cena by se měla lišit podle regionu prodeje. Pohybovat by se ale měla okolo částky 260 € vč. DPH, což je přibližně 7 150 Kč. 

Zdroj: TZ Cooler Master

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning