Cooler Master představuje počítačové skříně CMP 520 a CMP 320
i Zdroj: Cooler Master
Novinka Cooler Master představuje počítačové skříně CMP 520 a CMP 320

Cooler Master představuje počítačové skříně CMP 520 a CMP 320

David Jiránek

David Jiránek

11. 8. 2022 20:30

Cooler Master uvádí na trh nové, cenově dostupné herní počítačové skříně ze série CMP. Modely CMP 520 a CMP 320 umožňují zvolit z ATX a m-ATX formátu, společnými přednostmi pak je vynikající proudění vzduchu díky obrovským vstupům.

Reklama
Reklama

Skříně CMP 520 a CMP 320 zaujmou na první pohled asymetrickou přední stranou připomínající krystaly. Geometrické linie doplňuje mřížka FineMesh umožňující bezproblémové proudění vzduchu a filtraci prachu. Za touto mřížkou se pak nachází RGB ventilátory.

Obě skříně pojmou až 6 ventilátorů a jsou dostatečně velké pro osazení grafické karty o délce až 360 mm. Chladič může dosahovat až výšky 163,5 mm. 

Cooler Master představuje počítačové skříně CMP 520 a CMP 320
i Zdroj: Cooler Master

Hlavními přednostmi jsou:

  • ARGB ventilátory součástí balení – tři (CMP 520), resp. dva (CMP 320) předinstalované 120mm ventilátory zajistí vysoký chladicí výkon, proudění vzduchu a dokreslí atmosféru herního koutku ARGB podsvícením.
  • Přední panel v netradičním designu – přední panel inspirovaný asymetrickými tvary broušených krystalů v geodách využívá kvalitní mřížky a nabízí velkorysý prostor pro proudění vzduchu, ale také účinnou filtraci prachu.
  • Univerzální možnosti chlazení – podporuje osazení až 6 ventilátory a umístění radiátoru na přední, vrchní nebo zadní stranu tak, aby chladící výkon neprovázely kompromisy.
  • Černé provedení a kryt zdroje – celočerné provedení také uvnitř skříně nechá vyniknout jednotlivé komponenty, zatímco kryt zdroje zajistí skrytí kabelů.
  • Prostor pro upgrade – obě skříně poskytují dostatek prostoru pro budoucí upgrade komponent. Model CMP 520 umožňuje až 350 mm dlouhé grafické karty a 161 mm vysoké chladiče procesoru, zatímco CMP 320 až 360 mm dlouhé grafické karty a 163,5 mm vysoké chladiče procesoru.
  • Odvětrávací kryt zdroje – v případě modelu CMP 520 je k dispozici kryt s průduchy umožňující instalaci aktivně chlazených jednotek s ventilátorem nahoru či dolů a samozřejmě instalaci pasivně chlazených zdrojů.
Cooler Master představuje počítačové skříně CMP 520 a CMP 320
i Zdroj: Cooler Master

Cena a dostupnost

Cooler Master CMP 520 bude k dispozici u lokálních prodejců v průběhu září 2022 za doporučenou koncovou cenu 89,99 euro.

Cooler Master CMP 320 bude k dispozici u lokálních prodejců v průběhu října 2022 za doporučenou koncovou cenu 72,99 euro.

Produkty Cooler Master zakoupíte také u našeho partnera CZC.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning