cooler-master-predstavuje-pocitacovou-skrin-mastercase-h500
PCTuning Novinka

Cooler Master představuje počítačovou skříň MasterCase H500

mirek-koci
Mirek Kočí
9. 7. 2018 15:00 Sdílej:

Společnost Cooler Master uvádí počítačovou skříň H500. Model rozšiřující sérii H, známou svými dvěma dominantními ventilátory, nabízí volbu ze dvou předních panelů upřednostňujících proudění vzduchu, respektive estetiku.

Reklama
Reklama

Novinka doplňuje již dostupné verze H500M a H500P a liší se zejména menší modularitou, nicméně zachovává základní charakteristiku řady H. Cooler Master H500 je vhodnou alternativou pro hráče upřednostňující transport a jednodušší vzhled sestavy.

Mezi základní charakteristiky patří:

- Perforovaný a transparentní přední panel: součástí počítačové skříně jsou dva přední panely; perforovaný pro maximální prodění vzduchu, resp. průhledný plný, který klade důraz na estetiku.

- Dva 200mm RGB ventilátory s ovladačem: H500 nabízí dva integrované 200mm ventilátory a umožňuje rozšíření o další volitelný na vrchní stranu skříně.

- Podpora radiátoru: přední panel poskytuje dostatek prostoru pro 360mm radiátor, zatímco vrchní část je určena maximálně 280mm radiátorům.

- Čistý pohled dovnitř: boční panel vyhotovený z tvrzeného lehce zatmaveného tvrzeného skla dává možnost stavitelům naplno ukázat jejich build včetně RGB podsvícení.

- Magnetický filtr: vzduch prochází skrze filtr upevněný magnety na vrchní straně modelu H500 a napomáhá k účinnému chlazení sestavy.

- Kryty pro čistý vzhled: k dispozici je přední kryt kabelového vedení a kryt zdroje pro úhledný, ničím nerušený build.

- Držadlo pro transport: vyvýšená přední část pokračuje nad sestavu a utváří rukojeť pro snadnou přepravu.

Novinka nabízí i další drobná vylepšení, která však představují významné vylepšení kompletace. Příkladem může být boční panel z temperovaného skla, upevněný jen dvěma uchycenými šrouby, které se neztratí při demontáži nebo držák SSD ukrytý za základní deskou, reprezentovaný pouze čtyřmi třecími plochami s úchyty nevyžadujícími dodatečné nářadí.

Cooler Master MasterCase H500 bude k dispozici na konci července za doporučenou koncovou cenu 2 990 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning