cooler-master-predstavuje-skrine-masterbox-540-a-masterbox-mb600l
Novinka Cooler Master představuje skříně MasterBox 540 a MasterBox MB600L

Cooler Master představuje skříně MasterBox 540 a MasterBox MB600L

Mirek Kočí

Mirek Kočí

21. 4. 2021 09:00

Společnost Cooler Master uvádí na trh počítačové skříně MasterBox 540 a MasterBox MB600L V2. Zatímco MasterBox 540 osloví spíše fanoušky podsvícení, MB600L V2 ocení zejména nadšenci do minimalistických elegantních sestav.

Reklama

Za sérií počítačových skříní MasterBox se skrývá takřka 10 let vývoje od prvních MasterBox 5 až k současným modelům s novými technologiemi. Vylepšení se týká optimalizace proudění vzduchu, estetických doplňku a celkové funkčnosti. Každý z nově uvedených modelů poskytuje dvojí možnost pohledu na sestavu dle uživatelských preferencí.

Dominantou počítačové skříně MasterBox 540 je podsvícení rozprostírající se na celou výšku předního panelu. Nastavitelné ARGB linie prosvítají skrze průhlednou tabuli a lze je synchronizovat se schématem podsvícení celého systému pomocí dodávaného ovladače.

Celý vrchní panel skříně lze demontovat pro lepší přístup a snadnou instalaci ventilátorů či chladičů. Komplexnost skříně podporuje také široká kompatibilita s různými komponenty.

Master MasterBox 540 bude k dispozici v průběhu května za koncovou cenu 109 eur.

Přesným opakem extravagantního modelu je MB600L V2 zakládající si na střídmé eleganci. Temný odstín a kartáčovaná úprava povrchu předního panelu, který narušuje jen decentní šestiúhelníkové logo Cooler Master, předurčuje skříň do moderních pracovních prostor. Pokud je za předním panelem instalován RGB či ARGB ventilátor, prosvítá logem jeho podsvícení.

Design zdobí také maximální funkčnost. Přední, vrchní a zadní místa pro ventilaci nabízí široké možnosti montáže pro budoucí upgrade. Až 6 ventilátorů lze zapojit současně a zajistit tak dostatek chladicího výkonu pro nejnáročnější sestavy.

K dispozici jsou různé verze této počítačové skříně. S průhledným bočním panelem z tvrzeného skla, s plnou bočnicí a také lze zvolit variantu s prostorem pro optickou mechaniku v předním panelu.

Master MasterBox MB600L V2 bude v prodeji běhe průběhu května za cenu 52 eur.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama