cooler-master-uvadi-pocitacovou-skrin-cosmos-c700p
PCTuning Novinka

Cooler Master uvádí počítačovou skříň COSMOS C700P

mirek-koci
Mirek Kočí
2. 10. 2017 08:30 Sdílej:

Nový model C700P zachovává ikonický design interiéru i exteriéru řady COSMOS a díky zpětné vazbě komunity otevírá větší prostor pro moddery a jejich vysněné sestavy.

Reklama
Reklama

Soutěž Case Mod World Series, průzkumy, organizované meetingy, workshopy a další komunitní akce, jsou základem pro tzv. MasterConcept od Cooler Master, ze kterého nabízí C700P hned několik významných prvků.

Jedním z pilířů MasterConcept je možnost libovolné úpravy počítačové skříně. Klíčový element tvoří odnímatelný panel pro základovou desku s možností otočení tak, aby grafická karta byla ve vertikální pozici a optimalizovalo se proudění vzduchu s využitím komínového efektu. Panel lze umístit naproti pro vytvoření inverzního rozvržení komponent. Výhodou je také možnost jej vyjmout a připravit veškeré komponenty vně šasi.

Ikonické hliníkové rukojeti u řady COSMOC jsou u modelu C700P přepracovány v duchu moderního designu, avšak se zachováním stávající funkčnosti pro snadné přenášení. Dalším příkladem vylepšení jsou i plné lišty na horní i na spodní straně skříně vyhotovené z prémiového materiálu.

Kontrolu nad podsvícením komponent přináší tlačítka na I/O předním panelu, kde se nachází také USB 3.1 (Gen 2) a USB-C konektory. Bočnice C700P je vyrobena z dvojitě zakřiveného skla, u nějž výrobce udává pětkrát vyšší pevnost než u běžného skla.

Odnímatelné kryty uvnitř šasi napomáhají zakrýt zdroj, pevné disky nebo kabely. Na druhou stranu lze spodní krycí panel využít jako podium pro dominantní prezentaci SSD.

Co se týká volitelného příslušenství, tak k dispozici bude například rámeček pro instalaci třetího chladiče, boční panel umožňující otevřít sestavu z obou stran, zadní panel ideální při otočeném umístění základové desky nebo box pro uložení 2,5“/3,5“ disků.

Cooler Master COSMOS C700P se začne prodávat ve druhé polovině října za doporučenou koncovou cenu 8 640 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning