cooler-master-uvadi-tri-nove-chladice-masterair-stealth
Novinka Cooler Master uvádí tři nové chladiče MasterAir Stealth

Cooler Master uvádí tři nové chladiče MasterAir Stealth

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 3. 2021 08:00

Společnost Cooler Master uvádí na trh tři nové chladiče řady MasterAir. Modely MA612 Stealth, MA612 Stealth ARGB a MA624 Stealth přinášejí slůšný výkon v černo-černém designu, který doplňuje ARGB podsvícení u příslušně označeného modelu.

Reklama
Reklama

U chladičů MasterAir MA612 Stealth a MA612 Stealth ARGB umožňuje efektivní odvod tepla poniklovaná základna a šest asymetricky umístěných heatpipe, které uvolňují dostatek prostoru pro umístění RAM. Dva SickleFlow ventilátory umístěné na radiátoru jsou nastaveny na Push-Pull proudění vzduchu pro maximální chladicí výkon. ARGB modelové označení pak přidává ventilátorům schopnost podsvícení dle vlastních uživatelských preferencí.

Hlavní přednosti obou chladičů

  • Dva 120mm SickleFlow ventilátory – ventilátory umístěné na každé straně radiátoru mají nově navržené lopatky, které umocňují efektivitu chlazení optimalizací proudění vzduchu. ARGB model navíc umožňuje přizpůsobit si podsvícení
  • 6 heatpipe a poniklovaná základna – celkem 6 heatpipe a poniklovaná měděná základna znamenají účinné vedení tepla
  • Asymetrické umístění heatpipe – asymetrické umístění heatpipe poskytuje dostatek volného prostoru pro sloty RAM pamětí na různých základních deskách
  • Nenápadný černý design – kompletně černo-černý povrch

Cooler Master uvádí tři nové chladiče MasterAir Stealth
i Zdroj: Pctuning

Cooler Master MasterAir MA612 Stealth bude lokálně k dispozici na konci března za doporučenou koncovou cenu 79,99 eur. Model s ARGB jej pak ve stejném období doplní za cenu 89,99 eur.

Do nabídky Cooler Master byl zařazen i model MasterAir MA624. Ve výbavě má dva radiátory a dva 140mm ventilátory, z toho jeden je vložený mezi věže. Celé těleso kryje černý hliníkový plát. Volitelný třetí 120mm ventilátor je dodáván pro možnost vyměnit jej pro uvolnění místa pro operační paměti.

Hlavní přednosti

  • Dvě věže – kombinace dvou radiátorů zdvojnásobuje povrch pro odvod tepla a zaručuje vysoký chladicí výkon
  • 6 heatpipe a poniklovaná základna – celkem 6 heatpipe a poniklovaná měděná základna znamenají účinné vedení tepla
  • Dva 140mm SickleFlow ventilátory – dva ventilátory charakterizuje Push-Pull nastavení pro optimální proudění vzduchu
  • Volitelná možnost uvolnění místa – dodávaný třetí 120mm SickleFlow ventilátor lze využít v případě nutnosti uvolnění prostoru pro RAM paměti

Cooler Master uvádí tři nové chladiče MasterAir Stealth
i Zdroj: Pctuning

Cooler Master MasterAir MA624 Stealth bude k dispozici taktéž na konci března za 99,99 eur.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning