dalsi-leaknute-informace-o-komunikatoru-htc-hd7
PCTuning Novinka

Další leaknuté informace o komunikátoru HTC HD7

mirek-koci
Mirek Kočí
4. 10. 2010 13:35 5 Sdílej:

Oficiální start telefonů s Windows Phone 7 se blíží, naplánován je na 11.října. Připravte se!

Reklama
Reklama

Oficiální vypuštění opěvovaného komunikátoru HTC HD7 klepe na dveře stále hlasitěji. V návaznosti na očekávaný start se dnes na internetu objevily některé další důležité informace. Telefon má rozměry 122 × 68 × 11,2 mm a je poháněn 1GHz SoC procesorem Snapdragon. Jeho přední část zaujme především rozměrným 4,3palcovým WVGA dotykovým displejem, jehož rozlišení nebylo prozatím potvrzeno. Z druhé strany můžete vidět 5Mpix kameru s LED bleskem, prostřednictvím které lze také snímat video v kvalitě 720p.

    

Přístroj podporuje čtyři GSM frekvence, má 8 GB vnitřní paměti a je vybaven slušnými 576 MB RAM. Repertoár dále dotváří senzor pohybu telefonu (tzv. G-Senzor), čip WiFi 802.11 b/g/n a Bluetooth 2.1. V zařízení by měl být zabudován i systém Dolby Mobile Sound. Zda-li se jedná o něco víc, než-li pouhé marketingové slůvko, se dozvíme zanedlouho. Telefon bude pro lidi „pod smlouvou“ (pozn. 2 roky) dostupný za 79 EUR. Všichni, kteří nechtějí být vázáni, za něj poté zaplatí 559 € (13 650 Kč). Nezní to vůbec špatně, začal jsem dokonce uvažovat nad tím, že můj iPhone pošlu brzy do důchodu. Novinka s operačním systémem Windows Phone 7 je totiž více než lákavá…

Nepřehlédněte:

Zdroj: Engadget

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning