Devátá sezóna ve Vigoru: oficiální česká lokalizace a 60 fps na konzolích
i Zdroj: PCTuning.cz
Novinka Devátá sezóna ve Vigoru: oficiální česká lokalizace a 60 fps na konzolích

Devátá sezóna ve Vigoru: oficiální česká lokalizace a 60 fps na konzolích

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 8. 2021 16:21

Vývojáři z herního studia Bohemia Interactive oznamují příchod již deváté sezóny do jejich looter-shooter akce Vigor. Velký update s podtitulem „Stalkers“ je k dispozici přesně dva roky od prvního vydání této populární free-to-play akce. Kromě vylepšení technické stránky hry, ještě vyváženějšího gameplaye a nového arsenálu, potěší update speciálně také tuzemské příznivce – do hry přibyla česká lokalizace.

Reklama

S nadcházejícím updatem dostanou hráči na všech platformách (Xbox, PlayStation a Nintendo Switch) do rukou nové hračky v podobě granátů vhodných k vyčištění uzavřených prostor a útočné pušky A74-KSU s krátkou hlavní, která je extrémně účinná zejména v boji zblízka. Hráči na nových konzolích jistě docení technické vylepšení hry umožňující plynulé hraní v 60 snímcích za vteřinu.

Vigor
i Zdroj: PCTuning.cz
Vigor

Na četná přání „domácích“ fanoušků přinese nový update do hry také českou lokalizaci. „Češtinu jsme si do hry přáli přidat už dlouho – přece jen jsme české studio. Náš nový tým byl pro její vývoj extrémně zapálený, posledních pár měsíců jsme ji pečlivě pilovali a věříme, že naši hráči budou nadšeni," vysvětluje Filip Štastný, Marketing & Brand Manager titulu Vigor.

Vigor
i Zdroj: PCTuning.cz
Vigor

Jak již bylo zmíněno, nové velké sezónní rozšíření přichází do hry Vigor v době, kdy titul slaví své druhé narozeniny. Ty se budou slavit také na speciálním streamu s vývojáři, kde zazní spousta zajímavých informací z historie vývoje hry, jejího nového updatu i ohledně budoucnosti Vigoru. Stream bude možné sledovat ve čtvrtek 19. srpna 2021 od 17:00 na Twitch kanále Vigoru.

Vigor
i Zdroj: PCTuning.cz
Vigor

Kdo jsou Stalkers?

Devátá sezóna představuje plížící se děti apokalypsy. Stalkeři jsou mistři přežití v divočině. Navíc jsou vybaveni ničivými granáty a smrtící A74-KSU. Pohybujte se s nimi neslyšně napříč krajinou a objevte všechny jejich schopnosti!

Update Vigor Season 9: Stalkers do hry přináší:

  • Nové Battle Pass vybavení s post-apo tématikou
  • Granáty
  • Útočnou pušku A74-KSU
  • Omezení friendly fire a nové odměny (v Elimination módu)
  • 60 fps na nových konzolích
  • Českou lokalizaci
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama