Diablo II Resurrected zná datum vydání a cenu
PCTuning Novinka

Diablo II Resurrected zná datum vydání a cenu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 6. 2021 12:24

Pod týdnech nejistoty bylo konečně oznámeno datum, kdy dojde k vydání remasteru hry Diablo II. Diablo II Resurrected nevyjde až koncem roku, jak se čekalo, ale počkat si budeme muset do 23. září.

Reklama
Reklama

Už dříve bylo přitom oznámeno, že v případě Resurrected se můžeme těšit na inovovanou grafiku zahrnující podporu 4K rozlišení, nové animace, dynamické osvětlení a možnost zazoomovat (přiblížit si) si pohled na scénu. 

Po zvukové stránce potěší podpora 7.1kanálového audia, ale vůbec tou největší novinkou bude tzv. „cross-progression“, což znamená, že v uložené hře z jedné platformy budete moci plynule pokračovat na jiné.

Hra se dostane na konzole Xbox One, Xbox Series X i S, Playstation 4 i 5, Nintendo Switch a PC. V předprodeji začíná na částce 39,99 dolaru. Cena Diablo Prime Evil Collection pak má cenovku 59,99 dolaru a zdarma dostanete Diablo III: Eternal Collection.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning