divinity-original-sin-2-definitive-edition-si-jako-update-mohou-stahnout-zdarma-vsichni-majitele-puvodni-hry
PCTuning Novinka

Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition si jako update mohou stáhnout zdarma všichni majitelé původní hry

Martina Lipertová
Martina Lipertová
1. 9. 2018 11:00 Sdílej:

Jedna z nejlepších RPG her s tahovými souboji se dočkala vylepšených rozhovorů, nových lokací a nové obtížnosti. Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition je přitom jako update zdarma pro všechny majitele původní hry.

Reklama
Reklama

Ačkoliv Divinity: Original Sin 2 byla vysoce zábavná a herními kritiky velmi dobře hodnocená, obsahovala pár technických nedostatků stejně jako trošku slabší rozhovory. Právě rozhovory jsou přitom hlavním kořením hry, alespoň pokud hrajete se svými přáteli. A tak tvůrci z Larian Studios trošku mákli a všechny tyhle chybky opravovali. Na některá vylepšení se dostalo pár měsíců po vydání, na některá jsme si museli počkat doteď, nicméně čekání stálo za to.

Patch je velmi rozsáhlý a přichází s vydání definitivní edice hry Divinity: Original Sin 2. Skvělá zpráva je, že pokud na Steamu máte koupenou původní hru, můžete si tento patch stáhnou zcela zdarma.

Patch má přes 8,2 GB a obsahuje přes 150 000 nových a přepsaných slov. Seznam oprav přitom vydá na více než 50 stránek.

Zdroj: PC Gamer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning