divize-pocitacu-toshiba-meni-nazev-na-dynabook
Novinka Divize počítačů Toshiba mění název na Dynabook

Divize počítačů Toshiba mění název na Dynabook

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 4. 2019 16:00

Společnost Toshiba Client Solutions Europe GmbH (TCSE) oznamila, že s okamžitou platností zahajuje rebranding. Dále bude známa jako Dynabook Europe GmbH. Výrobce notebooků opouští svou tradiční značku z důvodů vstupu nového spoluvlastníka do podniku.

Reklama
Reklama

Nová obchodní značka má zdůrazňovat společné hodnoty obou mateřských společností (Toshiba a Sharp). „Značka dynabook je symbolem našeho bohatého dědictví zahrnující více než 30 let inovací v oblasti mobilních počítačů. Zároveň demonstruje naši hodnotu a tradici,“ řekl Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe . Toshiba uvedla v roce 1985 na trh první přenosný počítač na světě – T1100 a v roce 1989 na něj navázala prvním notebookem na světě – Dynabook J-3100 SS001. Tyto dvě inovace v oblasti přenosné výpočetní techniky umožnily lidem pracovat kdekoli.

V říjnu 2018 získala společnost Sharp Corporation 80,1% podíl ve společnosti Toshiba Client Solutions a zástupujícím ředitelem se stal Yoshihisa Ishida, výkonný viceprezident společnosti Sharp. V čele EMEA bude i nadále Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe.

Divize počítačů Toshiba mění název na Dynabook

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning