divize-pocitacu-toshiba-meni-nazev-na-dynabook
Novinka Divize počítačů Toshiba mění název na Dynabook

Divize počítačů Toshiba mění název na Dynabook

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 4. 2019 16:00

Společnost Toshiba Client Solutions Europe GmbH (TCSE) oznamila, že s okamžitou platností zahajuje rebranding. Dále bude známa jako Dynabook Europe GmbH. Výrobce notebooků opouští svou tradiční značku z důvodů vstupu nového spoluvlastníka do podniku.

Reklama

Nová obchodní značka má zdůrazňovat společné hodnoty obou mateřských společností (Toshiba a Sharp). „Značka dynabook je symbolem našeho bohatého dědictví zahrnující více než 30 let inovací v oblasti mobilních počítačů. Zároveň demonstruje naši hodnotu a tradici,“ řekl Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe . Toshiba uvedla v roce 1985 na trh první přenosný počítač na světě – T1100 a v roce 1989 na něj navázala prvním notebookem na světě – Dynabook J-3100 SS001. Tyto dvě inovace v oblasti přenosné výpočetní techniky umožnily lidem pracovat kdekoli.

V říjnu 2018 získala společnost Sharp Corporation 80,1% podíl ve společnosti Toshiba Client Solutions a zástupujícím ředitelem se stal Yoshihisa Ishida, výkonný viceprezident společnosti Sharp. V čele EMEA bude i nadále Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe.

Divize počítačů Toshiba mění název na Dynabook
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama