do-prodeje-miri-dobre-vybavena-zakladni-deska-asus-maximus-vii-formula
PCTuning Novinka

Do prodeje míří dobře vybavená základní deska Asus Maximus VII Formula

mirek-koci
Mirek Kočí
29. 7. 2014 21:45 7 Sdílej:

Asus představil základní desku Maximus VII Formula ze série Republic of Gamers (ROG). Novinka je založena na čipové sadě Intel Z97, která je určena pro procesory Intel Core 4. a 5. Generace („Haswell“, „Haswell Refresh“, „Haswell Refresh K-Series“ („Devil's Canyon“) a „Broadwell“).

Reklama
Reklama

Maximus VII Formula nabízí hybridní chlazení díky systému CrossChill Copper (toto chlazení obsahuje vysoce vodivý a korozivzdorný měděný chladicí kanál, který je účinný při odvádění tepla), zvuk vylepšuje technologie SupremeFX Formula 2014 a herní síťové řešení obstarávají technologie Intel Gigabit Ethernet, GameFirst III a LANGuard.

Deska podporuje také technologie quad-GPU SLI a 3-way CrossFireX, díky nimž lze připojit více grafických karet najednou. Novinka obsahuje dále dva konektory SATA Express, deset konektorů SATA 3.0, osm portů USB 3.0 a šest portů USB 2.0. Vybavena je i kompaktním modulem pro připojení mPCIe Combo III + 802.11ac / Bluetooth 4.0, který poskytuje bezdrátové technologie spolu se sloty mini PCI Express (mPCIe) a M.2 (10 Gb/s PCIe x2 a 6 Gb/s SATA).

Nový model od Asus nabízí samozřejmě i nejrůznější funkce k ochraně hráčů a jejich herních zařízení. Dvoudílné zpěvnění ROG Armor doplňuje silný plastový kryt ABS, který blokuje teplo z grafické karty a snižuje teplotu systému. Zadní deska SECC (elektricky pozinkovaná cívka válcovaná za studena) podpírá základní desku, aby se předešlo jejímu prohnutí, a využívá tepelných podložek k dosažení efektivnějšího odvodu tepla od klíčových součástí desky.

Deska se prodává za 8 060 Kč, resp. 292,99 euro s DPH. Balení obsahuje i kupón s plnou verzí aktuálního herního hitu Watch Dogs v hodnotě 1 299 Kč, resp. 47 euro.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning