druha-epizoda-akcni-adventury-life-is-strange-2-vyjde-az-v-lednu
Novinka Druhá epizoda akční adventury Life is Strange 2 vyjde až v lednu

Druhá epizoda akční adventury Life is Strange 2 vyjde až v lednu

Martina Lipertová

Martina Lipertová

1. 12. 2018 09:00

První epizoda Life is Strange 2 vyšla koncem září. Na základě předchozích zkušeností s epizodicky vydávaným hrami by tedy někdy teď mělo vyjít pokračování. Místo druhé epizody jsme se však od tvůrců Dontnod dočkali prohlášení, že se ho dočkáme až v lednu.

Reklama
Reklama
Druhá epizoda akční adventury Life is Strange 2 vyjde až v lednu

Důvodem pro delší čekání je podle Dontnod snaha zajistit hráčům co nejvyšší herní kvalitu a emocionální zážitek. Jinými slovy, tvůrci chtějí maximálně vyladit hru, abychom se při ní dobře bavili. 

Ačkoliv s tímto přístupem nemám žádný problém, je třeba říci, že prodleva u vydávání epizodických her trošku problém je. Člověk totiž po delší odmlce zapomene, co se ve hře vlastně odehrálo, takže si to musí oživit nebo to risknout a hrát bez detailních znalostí.

Life is Strange 2 vypráví příběh o dvojici bratrů (Sean a Daniel Diaz), kteří jsou nuceni uprchnout z domova a vypořádat se s náhlým objevem nadpřirozené moci.

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning