Dvě nové myši Genesis Krypton jsou lehké a levné
Novinka Dvě nové myši Genesis Krypton jsou lehké a levné

Dvě nové myši Genesis Krypton jsou lehké a levné

David Jiránek

David Jiránek

3. 8. 2021 16:45

Výrobce příslušenství Genesis přichází na trh se dvěma modely myší, které uspokojí nenáročné uživatele. Jejich váha se zastavila pod 80 gramy ačkoliv, jim nechybí RGB podsvícení a programovatelná tlačítka.

Reklama
Reklama

Levných myší na trhu není nikdy dost. Alespoň si to myslí výrobce Genesis, který rozšiřuje svoje portfolio o dvě novinky. Jde o myši Krypton 200 a Krypton 220.

Model Krypton 200 staví na optickém snímači s hodnotami DPI 500 až 6 400. Nabídne 1,8 metru dlouhý kabel, RGB podsvícení, tiché spínače a šest programovatelných tlačítek. Doplňující software podporuje tvorbu maker, přemapování tlačítek a úpravu podsvícení. Myš disponuje zabudovanou pamětí, tudíž vámi upravené nastavení se uplatní i při zapojení do jiného počítače. Váha se zastavila na příjemných 77 gramech.

Druhou novinkou je Krypton 220. Jak již lze z označení tušit, jedná se o model umístěný lehce výše v nabídce od Genesis. Většina specifikací se shoduje s modelem Krypton 200. Například snímač, počet tlačítek, kabel a téměř i váha. Krypton 220 je o jeden gram lehčí. U tohoto modelu výrobce udává výdrží spínačů tlačítek okolo 10 milionů kliknutí.

Největším rozdílem je tudíž samotný vzhled a ergonomie. Myši Genesis Krypton se prodávají za cenu od 199 Kč. U nových modelů můžeme očekávat cenu okolo 300 - 450 Kč. Přesné datum uvedení do prodeje nebylo oznámeno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning