eisa-awards-2019-nejlepsi-smartphone-je-huawei-p30-pro
Novinka EISA Awards 2019: Nejlepší smartphone je Huawei P30 Pro

EISA Awards 2019: Nejlepší smartphone je Huawei P30 Pro

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 8. 2019 09:30

Huawei P30 Pro obdržel od asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association) cenu za Nejlepší smartphone pro rok 2019 - 2020. EISA sdružuje 61 odborných médií z 29 zemí světa a oceňování těch nejlepších produktů ze sektoru spotřební elektroniky se věnuje již 35 let.

Reklama
Reklama

Nejnovější vlajková loď od Huawei získala tuto prestižní cenu díky své sestavě čtyř kamer, možnosti zachytit skvělé snímky i při zhoršených světelných podmínkách, a především pro svůj ultraširoký objektiv a periskopický pětinásobný teleobjektiv. Odborná porota u smartphonu ocenila také vynikající displej, rychlou čtečkou otisku prstu a velkou kapacitou baterie. Jedná se již o sedmý rok v řadě, kdy se Huawei může pyšnit tímto oceněním.

Huawei P30 Pro je aktuálním top modelem v nabídce čínského výrobce. Už příští měsíc jej ale na této pozici vystřídá nový Mate 30 Pro, který posune kvalitu fotografií a videa zase o laťku výš a  stane se nejlepším fotomobilem na planetě.

EISA Awards 2019: Nejlepší smartphone je Huawei P30 Pro

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning