epic-games-store-rozdava-zdarma-hry-alan-wake-a-for-honor
Novinka Epic Games Store rozdává zdarma hry Alan Wake a For Honor

Epic Games Store rozdává zdarma hry Alan Wake a For Honor

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 8. 2019 17:00

Už jste si určitě zvykli, že Epic Games Store pravidelně rozdává hry zdarma. A protože týden uběhl jako voda, je tu zase nová nabídka.  Od dnešního dne až do příštího čtvrtka můžete stahovat hororovou adventuru Alan Wake a multiplayerovou akci For Honor.

Reklama

Alan Wake je počítačová hra od Remedy Entertainment vydaná v roce 2010 pro Xbox 360 a v roce 2012 pro PC. Jedná se o psychologický horor o spisovateli thrillerů Alanu Wakeovi, jehož sny se stanou realitou. Děj hry se odehrává v malém městečku Bright, kde je záhadně unesena vaše manželka a vy se na pokraji šílenství vydáváte rozplést všechny záhady a zachránit svou lásku.

For Honor, což je druhá hra úplně zdarma, je netradiční bojovka mixující strategické uvažování, týmovou hru a intuitivní bojový systém. Kromě singleplayeru je důležitou součástí multiplayer 4vs4 doplněný o desítky NPC bojovníků. Pro každou bitvu si vyberte ze tří druhů válečníků - samuraje, vikinga nebo rytíře. A jak už to tak bývá, každá třída má své vlastní zbraně, vlastnosti a herní styl, díky čemuž může zvrátit bitvu ku svému prospěchu.

Obě hry stahujte z odkazu zde. Závěrem připomínáme, že k získání Alan Wake a For Honor potřebujete účet na Epic Store a když si hry přidáte do knihovny, zůstanou vám už napořád.

Epic Games Store rozdává zdarma hry Alan Wake a For Honor
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama