evolveo-ma-v-nabidce-nove-modularni-zdroje-rady-g
PCTuning Novinka

Evolveo má v nabídce nové modulární zdroje řady G

Mirek Kočí
Mirek Kočí
5. 5. 2021 18:37 4 Sdílej:

Značka Evolveo uvádí na trh nové zdroje řady G s výkonem 550 W, 650 W a 750 W. Všechny splňují parametry pro certifikaci 80 Plus Gold s účinností až 90 % a jsou tak ideální volbou nejen pro herní počítače, ale i pro další sestavy.

Reklama
Reklama

Systém chlazení nových zdrojů se skládá ze 140mm ventilátoru, který kombinuje funkci částečného pasivního chlazení. Při zatížení do zhruba 30 % je větrák vypnutý a zdroj je schopný se uchladit pasivně, což zajišťuje tichý chod.

Samozřejmostí jsou funkce ochrany proti poškození samotného zdroje či napájených komponent v PC. Nechybí ani tepelná ochrana pro případ přehřívání.

Zdroje řady G se vyznačují také kompletní modularitou, což znamená, že všechny kabely ve skříni jsou využívány a nejsou instalovány žádné nadbytečné, které narušují vnitřní estetiku.

Dostupnost a cena

Zdroje Evolveo řady G jsou dostupné u vybraných prodejců. U modelu G550 je doporučená cena 1 990 Kč včetně DPH, u modelu G650 pak 2 149 Kč a u modelu G750 2 299 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning