evolveo-strongvision-2gb-je-bohate-vybavena-fotoapast-za-slusnou-cenu
Novinka Evolveo StrongVision 2GB je bohatě vybavená fotoapast za slušnou cenu

Evolveo StrongVision 2GB je bohatě vybavená fotoapast za slušnou cenu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

19. 10. 2020 11:00

Evolveo uvádí tento rok již čtvrtý model z ucelené nabídky fotopastí. StrongVision 2GB je nástupce modelu 2GA a reflektuje přání zákazníků a přináší několik novinek.  

Reklama
Reklama

Stejně jako v případě jeho předchůdce, jde o kameru s CMOS snímačem, která dokáže pořizovat snímky v kvalitě až 20 Mpx a video ve Full HD při 30 snímcích. Ve dne pořizuje kamera barevné snímky, v noci černobílé. Fotopast disponuje IR přísvitem, který využívá 36 IR LED s vlnovou délkou 940 nm, která je pro lidské i zvířecí oko neviditelná. Je tak plně vhodná i k ochraně majetku, případný narušitel prostoru skrytou fotopast s přísvitem nerozpozná.

Kamera podporuje režim více snímků (Multishoot), nebo časosběrný režim (Timelapse) Lze ji použít například pro časový záznam a dokumentaci průběhu stavby. To, co dělá fotopast fotopastí, jsou pohybová čidla, která se starají o rozeznání pohybu a následnou obsluhu spouště. Jako senzory pohybu jsou použitá tři PIR čidla se zorným polem 120° a nastavitelnou citlivostí. V případě narušení zorného pole kamery je automaticky pomocí 2G/GSM modulu odesílána zpráva MMS/e-mailem s pořízenou fotografií. Záznam na SD kartu se spouští automaticky při detekci pohybu před kamerou nebo nastavením snímání v časovém intervalu.

 Evolveo StrongVision 2GB je bohatě vybavená fotoapast za slušnou cenu

Oproti běžným fotopastem nabízí StrongVision 2GB službu Mail Server, díky které je práce z pořízeným záznamem a jeho ukládání snazší. V aplikaci Evolveo config stačí pouze zadat e-mailovou adresu, na kterou se bude pořízená fotka odesílat, a to je vše, žádná hesla a uživatelská jména. Vše probíhá na zabezpečené komunikaci mezi fotopastí a českým mail serverem.

Dostupnost a cena

Fotopast StrongVision 2GB je dostupná za 2 990 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning