extender-netgear-eax15-zajisti-spolehlive-wi-fi-6-pripojeni-napric-celou-domacnosti
Novinka Extender Netgear EAX15 zajistí spolehlivé Wi-Fi 6 připojení napříč celou domácností

Extender Netgear EAX15 zajistí spolehlivé Wi-Fi 6 připojení napříč celou domácností

Mirek Kočí

Mirek Kočí

17. 12. 2020 11:00 6

Společnost Netgear uvádí na trh nový designový mesh extender EAX15 s podporou Wi-Fi 6. Dle informací výrobce by novinka měla nabídnout spolehlivé připojení i širší pokrytí stávající Wi-Fi, včetně jednotného síťového názvu a hesla pro router i extender.

Reklama

Dvoupásmový mesh extender EAX15 se čtyřmi streamy je vybaven standardem Wi-Fi 6, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz, technologiemi OFDMA a MU-MIMO a dvojicí interních antén. Kombinace těchto prvků má extenderu umožnit šířit rychlé bezdrátové připojení do míst se slabším či žádným Wi-Fi signálem. Součástí zařízení je také funkce jednotného názvu a hesla pro sítě vytvořené zvlášť routerem a extenderem.

 Extender Netgear EAX15 zajistí spolehlivé Wi-Fi 6 připojení napříč celou domácností
i Zdroj: PCTuning.cz

Snadnou instalaci, nastavení a správu extenderu zajišťuje mobilní aplikace Nighthawk a funkce Push ‘N’ Connect využívající WPS. Součástí zařízení je také jeden gigabitový ethernetový port umožňující kabelové připojení libovolných zařízení. Mesh extender NETGEAR EAX15 je dostupný v zásuvkovém provedení a je kompatibilní s libovolnými Wi-Fi routery i Wi-Fi standardy. Cena extenderu pro český trh stanovena zatím nebyla.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama