extender-netgear-eax15-zajisti-spolehlive-wi-fi-6-pripojeni-napric-celou-domacnosti
Novinka Extender Netgear EAX15 zajistí spolehlivé Wi-Fi 6 připojení napříč celou domácností

Extender Netgear EAX15 zajistí spolehlivé Wi-Fi 6 připojení napříč celou domácností

Mirek Kočí

Mirek Kočí

17. 12. 2020 11:00 6

Společnost Netgear uvádí na trh nový designový mesh extender EAX15 s podporou Wi-Fi 6. Dle informací výrobce by novinka měla nabídnout spolehlivé připojení i širší pokrytí stávající Wi-Fi, včetně jednotného síťového názvu a hesla pro router i extender.

Reklama

Dvoupásmový mesh extender EAX15 se čtyřmi streamy je vybaven standardem Wi-Fi 6, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz, technologiemi OFDMA a MU-MIMO a dvojicí interních antén. Kombinace těchto prvků má extenderu umožnit šířit rychlé bezdrátové připojení do míst se slabším či žádným Wi-Fi signálem. Součástí zařízení je také funkce jednotného názvu a hesla pro sítě vytvořené zvlášť routerem a extenderem.

 Extender Netgear EAX15 zajistí spolehlivé Wi-Fi 6 připojení napříč celou domácností
i Zdroj: Pctuning

Snadnou instalaci, nastavení a správu extenderu zajišťuje mobilní aplikace Nighthawk a funkce Push ‘N’ Connect využívající WPS. Součástí zařízení je také jeden gigabitový ethernetový port umožňující kabelové připojení libovolných zařízení. Mesh extender NETGEAR EAX15 je dostupný v zásuvkovém provedení a je kompatibilní s libovolnými Wi-Fi routery i Wi-Fi standardy. Cena extenderu pro český trh stanovena zatím nebyla.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning