firma-adesso-predstavuje-herni-klavesnici-easytouch-635
Novinka Firma Adesso představuje herní klávesnici EasyTouch 635

Firma Adesso představuje herní klávesnici EasyTouch 635

Sam Sadovski

Sam Sadovski

5. 2. 2015 19:30

Americký výrobce periferií přichází na trh s mechanickou klávesnicí EasyTouch 635, můžeme od ní očekávat všechny funkce, které hráči vyžadují?

Reklama

EasyTouch 635 je plnohodnotnou klávesnicí s numerickým blokem která kromě 104 kláves s mechanickými spínači nabídne i funkční tlačítka pro ovládání multimédií.
 

Firma Adesso představuje herní klávesnici EasyTouch 635
i Zdroj: PCTuning.czPřítomná je i podpora N-Key rollover, která v případě této klávesnice umožní zaznamenání stisku až šesti kláves naráz. Na zadní straně klávesnice jsou pro USB kabel, který slouží k připojení, vytvořeny drážky, díky kterým může kabel vystupovat buď ze zadní části, či z boků klávesnice. 

Firma Adesso představuje herní klávesnici EasyTouch 635
i Zdroj: PCTuning.czPři váze přibližných 1,2 Kg a rozměrech 44x13,5x3,8cm se jedná o velmi solidní klávesnici s baťovskou cenou 99,9 dolarů (v přepočtu zhruba 2500Kč.) Podsvícení, stejně jako i makro klávesy nám tato klávesnice bohužel nenabídne. Mínusem pro výrobce je pravděpodobně i ten fakt, že jak v tiskové zprávě, tak i na stránce výrobku neuvádí zhotovitele mechanických spínačů, nicméně ty ale nabídnou životnost 50 milionů stisků.

Zdroj: Adesso

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama